www.vizyonkenthaber.com

1 2

Gölcük Ali İhsan Paşa Caddesi daha konforlu oldu

Gölcük Ali İhsan Paşa Caddesi daha konforlu oldu
22 Temmuz 2020 - 16:48

Gölcük Ali İhsan Paşa Caddesinde, üst yapı çalışması gerçekleştirildi.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, deforme olan yollar ile ilgili vatandaşlardan gelen talepleri hızlı bir şekilde çözüme kavuşturuyor. Gölcük ilçesi Yeni Mahallede bulunan Ali İhsan Paşa Caddesi’nin yıpranan kısmında Fen İşleri Daire Başkanlığı tarafından üst yapı çalışması gerçekleştirildi.

DEFORME OLAN KISIMLARA ASFALT SERİLDİ

Büyükşehir Belediyesi, kent genelindeki yolların daha konforlu ve sorunsuz olması için çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Vatandaşlardan gelen talepler üzerine de çalışma başlatan Fen İşleri Daire Başkanlığı, Ali İhsan Paşa Caddesi’nin bozulan yollarına neşter vurdu.

600 TON BİNDER ASFALT

Bu kapsamda caddedeki yıpranan 310 metrelik kısmında ilk olarak kazı çalışması yapıldı. Ardından zaman içinde deforme olan yola 600 ton binder asfalt serimi yapıldı. Böylece yaşanan olumsuzlukların önüne geçildi.

CADDENİN YOL KONFORU ARTTIRILDI

Çökme gibi deformelerden dolayı Ali İhsan Paşa Caddesi’nde yol konforu oldukça düşmüştü. Yolda hızlı bir onarım çalışması yapan ekipler, caddeyi vatandaşların daha rahat kullanabileceği bir hale getirdi. Bölge sakinleri yapılan çalışmalardan dolayı memnuniyetlerini ifade ederek Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür etti.

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.