www.vizyonkenthaber.com

1 2

GİDERAYAK HER ŞEYİ SATMAYA ÇALIŞIYOR!

GİDERAYAK HER ŞEYİ SATMAYA ÇALIŞIYOR!
15 Aralık 2017 - 10:46

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran’a dikkat!  Körfez tarihinin en büyük arazisini satmak için kurumların kapısını aşındırdığı iddia ediliyor.

Körfez tarihinde en çok arazi satan Belediye başkanı olarak tarihe geçen İsmail BARAN bir daha aday gösterilmeyeceğine emin olsa gerek, giderayak 30 dönümlük araziyi satmak için çalmadığı kapının kalmadığı konuşuluyor.

Acil bir şekilde elden çıkarılacak olan arazinin ilk olarak 80 milyondan satışa çıkarıldığı, bu meblağ karşılığında satılamayınca 53 milyona düşürülerek tekrar satışa çıkarıldığı konuşuluyor. Yani 27 milyon zararla araziyi mutlaka satmak peşindeler.

KURULUŞLARIN KAPISI AŞINDIRILMIŞ !

Barbaros mahallesinde bulunan 30 dönümlük araziyi satışa çıkartan İsmail BARAN dedikodulara göre giderayak en büyük arazileri zararına satarak elden çıkarmaya çalışıyor. Böyle bir strateji izleyerek ne yapmaya çalıştığı ve neden kimsenin ses çıkarmadığı, sadece izlemekle yetindiği de merak konusu!

DEDİKODULAR BOMBA!!

Körfez eski belediye başkanı Yunus PEHLİVAN bile birçok arazi satmasına rağmen bu araziye asla dokunmamış ve satmamış. 27 milyon gibi bir zararla acil satışa çıkarılması nasıl bir mantık içeriyor onu da İsmail BARAN açıklasın.

Daha önceki iddialarımız diyemiyoruz, gerçeklerimize cevap vermediği gibi bu konuda da açıklama yapacağına ihtimal vermiyoruz. Ama olur da bizi yanıltıp cevap verme ihtiyacı duyarsa, bekliyoruz.

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.