www.vizyonkenthaber.com

1 2

GENÇLERDEN KORKMAZ’A SÜRPRİZ KUTLAMA

GENÇLERDEN KORKMAZ’A SÜRPRİZ KUTLAMA
28 Kasım 2017 - 9:27

Yenişehir Mahallesi’nin sevilen isimleri Nedim Ocak ile İbrahim Öktem’in organizasyonunda AK Parti İzmit İlçe eski Başkanı Ali Korkmaz’a, sürpriz Öğretmenler Günü ve doğum günü kutlaması yapıldı.

AK Parti İzmit İçe Gençlik kolları eski Teşkilat Başkanı İbrahim Ökdem’in işletmeciliğini yaptığı Durak Cafe’de gerçekleştirilen programa gençlerin ilgisi yoğun oldu. Sürpriz kutlamaya, AK Parti İzmit İlçe eski başkanı Ali Korkmaz’ın yanı sıra, beraber görev yaptığı eski ilçe yöneticileri Çağlayan Duman, Yusuf Yıldız, İzmit belediyesi Meclis Üyeleri Ayhan Aslanboğa, Engin Uztürk, Kocaeli İzmit ve Kandıra Dernek Başkanı Veysel Yiğit çok sayıda genç katıldı.

‘AĞABEY, KARDEŞİZ’

Programın açılış konuşmasını yapan Nedim Ocak, “Bizler AK Parti İzmit teşkilatımız ve liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın davası için en güzel yıllarımızı gençliğimizi bu hizmete adadık. Gönül verdiğimiz teşkilatımızın 7 yıl boyunca başkanlığını yapan Ali ağabeyimize hepimizin vefa borcu var. Omuz omuza tarihin en zorlu seçimlerini onun başkanlığında bir beraber mücadele ederek kazandık.7 yıl dile kolay az bir süre değil ilişkilerimiz artık abi kardeş muhabbetine döndü. Ali ağabeyimiz ilçe başkanı iken de biz kendisinin özel günlerini her zaman kutlar onu unutmadığımızı sevdiğimizi samimiyetimizi gösterirdik” diye konuştu.

‘TEŞKİLATIMIZA SAYGISIZ SONSUZ’

Ocak konuşmasının devamında, “Şimdi o makamı yeni Başkanımız Hasan Ayaz’a devir etti. Hasan başkanımız da bizim bir değerimiz sevdiğimiz ağabeyimizdir. Teşkilatımıza her zaman saygımız sonsuzdur her daim ne görev verilirse verilsin hazırız. Bizler vefa ve kadir kıymet bilen gençler olarak, Ali ağabeyimize bu özel gününü unutmadığımızı sevgimizin baki olduğunu göstermek istedik. Makamlar gelip geçicidir önemli olan işte burada oluşan samimiyettir” ifadelerine kullandı.

‘VEFA BORCUMUZ VAR’

Nedim Ocağın ardından söz alan İbrahim Ökdem de konuşmasında, “7 yıl adında zerre kadar şaibe olmayan, başarılı bir ilçe başkanlığı sürecini geride bırakmış her kesime kendini sevdirmiş bir isme bu kentin vefa borcu var. Görevi bırakmasının ardından muhabbetimizi kesmemiz, sevgimizi köreltmemiz, vefasızlık olur. Başkanımızın hem öğretmenler gününü hem doğum gününü kutlamak hasbihal etmek için toplandık. Davetimizi kırmayarak bu akşam buraya gelen Ali ağabeyimize ve eski yöneticilerimize meclis üyelerimize genç kardeşlerimize teşekkür ediyoruz” diyerek sözü Korkmaz’a bıraktı.

‘CEFAKARCA HİZMET ETTİNİZ’

Ocak’ın ve Ökdem’in ardından söz alan Korkmaz, “Beni bu akşam buraya davet ederek 24 Kasım öğretmenler günü, hemen arından gelen 25 Kasım doğum günümü kutlamanız onurlandırdı ve duygulandırdı. Emeği geçen buraya gelen bütün kardeşlerime teşekkür ediyorum. Bu akşam buraya baktığımda ilçe başkanlığım süresi boyunca ne görev verilirse verilsin yapan cefakâr ve vefakâr hizmet veren kardeşlerimi görüyorum. Sizler her daim bu teşkilatın mutfağı oldunuz. Sizler mahalleler de güçlü olmasaydınız arkamızda dimdik durmasaydınız, en kritik bölgelerimiz de sandıklarımıza sahip çıkmasaydınız, 7 yıl gibi uzun bir süre görev yapamaz başarılı işler çıkaramazdık” dedi.

‘GÖRÜNMEYEN KAHRAMANLARSINIZ’

Dünya lideri Recep Tayyip Erdoğan’ın mücadelesine güç kattık bunun tek kaynağı görünmeyen kahramanlar dediğimiz sizlersiniz. AK Parti teşkilatları her zaman vefalı olmuştur bunu sizler bir kez daha gösterdiniz. Bizler de elimizden geldiği kadar vaktimizin uyduğu kadar sizlerle beraber olmaya çalışıyoruz. Bizler küçük olsun benim olsun değil, büyük olsun bizim olsun diyerek bu anlayışla yolumuza devam etmeliyiz. İsimler gelip geçicidir bu bir bayrak yarışıdır hizmet yarışıdır. Bizim hiçbir zaman bir makam kavgamız olmadı.

‘BİRİZ VE BERABERİZ’

Geçtiğimiz günler de mevcut İlçe başkanı Hasan kardeşim ve yönetimiyle yemekte bir araya geldik, bizler biriz arkadaşlar hep beraberiz. Şimdi hep beraber Hasan kardeşimizin başkanlığın da kurulan yeni ilçe yönetimine destek olarak onların gücüne güç katmalıyız. Mahalleler güçlü olursa ilçe güçlü olur ilçe güçlü olursa il güçlü olur il güçlü olursa Recep Tayyip Erdoğan güçlü olur. Şunu asla unutmamalıyız baki olan davamızdır millete hizmet etme sevdamızdır. Rabbim her daim bu teşkilatlara bu davaya bizlere hizmet etmeyi nasip etsin. Bu birlik ve beraberlikler daim olsun.

‘HER ZAMAN TEŞKİLATIMIZIN HİZMETİNDEYİZ’

Nedim kardeşimin dediği gibi şahsım da dâhil ne görev verilirse verilsin her zaman teşkilatımızın yanında hizmetindeyiz.2019 seçimleri ülkemiz için çok büyük önem arz ediyor. Dedikoduya fitneye aman vermeden duruşumuzu siyasi vakarımızı bozmadan önümüzdeki seçimlere güçlü bir şekilde hazırlanarak girmeliyiz millete hizmet etme sevdamıza devam etmeliyiz. Tek derdimiz bu partiyi teşkilatları nasıl güçlendiririz bu olmalı. Sizlere tekrar bu akşam için teşekkür ediyorum sağ olun var olun” diyerek sözlerini sonlandırdı. Korkmaz’ın konuşmasının ardından Programı düzenleyen Ocak ve Ökdem Korkmaz’a tablo hediye ederek toplu fotoğraf çekildiler.

 

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.