www.vizyonkenthaber.com

1 2

Fırtınanın uçurduğu tabelalar 5 araca zarar verdi

Fırtınanın uçurduğu tabelalar 5 araca zarar verdi
10 Aralık 2017 - 16:57

İzmit Sanayi Mahallesi Fırıt Sokak üzerinden Hasar-Onarım merkezi olarak hizmet veren Özentürk Otomotiv Firması’na ait binanın üzerinde asılı bulunan reklam tabelaları, çıkan fırtınanın etkisiyle monteli olduğu yerden uçarak, firmanın servis alanında bulunan araçların üzerine düştü.

Düşen tabelalar, serviste bakım yapılmayı bekleyen ve bakımı yapılan araçların üzerine düştü. Tabelaların üzerine düştüğü araçlarda ciddi maddi hasar meydana geldi. Bazı araçların bir bölümü ise adeta hurdaya dönüştü. Meydana gelen bu olayın, kimsenin bulunmadığı tatil günü olan pazar gününe denk gelmesi ise can kaybı ve yaralanmaların önüne geçmiş oldu.

Olayın yaşandığı iş yeri sahiplerine, komşu iş yeri sahipleri haber verdi. Olay yerine gelen iş yeri sahipleri, gördükleri manzara karşısında şaşkına döndüler. Kendilerine emanet edilen araçların yaşanan fırtına sonrası kopan tabela nedeniyle hurdaya dönüştüğünü gördüler. Olay, yetkililere haber verildi ve gerekli tutanaklar tutuldu. İş yeri sahipleri, ‘Bu fırtına mesai saatleri içinde olsaydı büyük bir felaket olabilirdi. Çok şükür ki, tatil gününe denk geldi‘ dediler.

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.