www.vizyonkenthaber.com

1 2

FİKRİ IŞIK SÖĞÜT’E DESTEK İSTEDİ

FİKRİ IŞIK SÖĞÜT’E DESTEK İSTEDİ
02 Mart 2019 - 12:06

AK Parti Kocaeli Milletvekili Fikri Işık, Cumhur İttifakı ve AK Parti Körfez Belediye Başkan Adayı Şener Söğüt ile birlikte esnafı ziyaret etti, vatandaşlarla sohbetinde Söğüt’e destek istedi.

Fikri Işık Körfez’i turladı

AK Parti Kocaeli Milletvekili Fikri Işık, Seçim Koordinasyon Merkezi tarafından hazırlanan program kapsamında önceki dönem İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, Cumhur İttifakı Körfez Belediye Başkan Adayı Şener Söğüt, AK Parti Körfez İlçe Başkanı Ramazan Tuna, MHP Körfez İlçe Başkanı Zeki Gürsu ve belediye meclis üyesi adaylarıyla birlikte bir dizi ziyarette bulundu. İlk ziyaret Özel Körfezim İlköğretim Okulu Genel Müdürü Azmi Cihat Hatipoğlu ve okul idarecilerine gerçekleştirildi. Misafirlerini makamında ağırlayan Hatipoğlu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

SANAYİ ESNAFINI GEZDİLER

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran’ın da katıldığı heyet daha sonra Yarımca Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı Alaattin Alpergin’i ziyaret etti ve sanayi içerisini dolaştı. Sanayi esnafına  ’hayırlı işler’ temennisinde bulunan ve karşılaştığı vatandaşların taleplerini de dinleyen Fikri Işık, kendisine iletilen konuları danışmanlarına not aldırarak sorunların çözümü için talimat verdi.

BOZKURT’A ZİYARET

AK Parti Kocaeli Milletvekili Fikri Işık ve beraberindeki heyet Kocaeli Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası Körfez Temsilcisi Orhan Bozkurt ve yönetimini de ziyaret etti.  Muhasebe mesleğinin önemi ve genel durumu hakkında yapılan sohbetten sonra Milletvekili Fikri Işık, Orhan Bozkurt ve yönetim kurulunu üyelerinin nezdinde, tüm meslek mensuplarının 1 Mart Muhasebeciler Günü’nü kutladı.

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.