www.vizyonkenthaber.com

1 2

FİKRİ IŞIK SEÇİM SONUCUNU DEĞERLENDİRDİ

FİKRİ IŞIK SEÇİM SONUCUNU DEĞERLENDİRDİ
25 Haziran 2018 - 7:29

Başbakan Yardımcısı Fikri Işık partililerin “Sana Her şey yakışır” tezahüratlarıyla sahneye çıktı.  Fikri Işık coşkulu kalabalığa yaptığı konuşmada, “Yine muhteşemsiniz. Bir destanı yine yazdınız. Kocaeli reisinin yanında olduğunu, sadece Kocaeli’ye değil bütün dünyaya bir kez daha ilan etti. Hayırlı uğurlu olsun. Şu alan hangi zaferlere şahitlik yaptı. Yine tarihi bir günde yeni bir başarının kıvancını yaşıyoruz. Elde edilen zafer sıradan bir zafer değil. Bu sıradan bir yarışın sonucu değil. Bu zafer Türkiye’yi durdurmak isteyenlere karşı edilen bir zaferdir. Her bir insanımıza, teşkilat mensubumuza yürekten şükranlarımızı sunuyorum” dedi.

 MHP’YE TEŞEKKÜR ETTİ
Işık sözlerinin devamında, “Cumhurbaşkanlığı seçiminde MHP aday göstermedi ve Cumhur ittifakının adayı Recep Tayyip Erdoğan’ı destekleyeceğini açıkladı. MHP’nin de desteğiyle Cumhurbaşkanımız yeni hükümet sisteminde ilk başkan olacak şekilde seçildi. MHP’li kardeşlerimize de teşekkür ediyoruz. Demokrasinin gereği olarak sandığa giden tüm Kocaeli halkına da teşekkür ediyorum. Türkiye’nin demokrasisini küçümseyenler, sandıkta öyle bir ders aldılar ki Türk halkının ferasetini gördüler” diye konuştu.

“YENİLGİLERİNE KILIF ARASINLAR” 

Başbakan Yardımcısı Fikri Işık, “Bu sonucun tartışılacak bir yanı var mı ? Birileri hala kem küm etmesin. Sandık öyle bir ayar veriyor ki. Bu ayarı kimse inkar edemiyor. Dün mangalda kül bırakmayanlar bugün dut yemiş  bülbüle dönüyorlar. Şimdi yenilgilerine kılıf arasınlar. Sakın ha hiçbir taşkınlığa mahal vermeyin. Onlara sandık sonuçları yetiyor zaten. Evlerinize dönerken tam bir sükûnet içerisinde dönün. Taşkınlığa meydan vermeyin. Birileri bu zaferin üzerine gölge düşürmek isteyebilir. Tek burukluğumuz 8’nci milletvekilini kazanamamamızdır. Artık yarın sabah 2019 yerel seçimlerine hazırlanmaya başlıyoruz. Yerel seçimlerde de ipi göğüsleyen AK Parti olacak. Durmak yok yola devam. Durmak yok hizmete devam” şeklinde konuştu.

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.