www.vizyonkenthaber.com

1 2

FETÖ’NÜN BYLOCK KUMPASINI SAADET BOZDU!

FETÖ’NÜN BYLOCK KUMPASINI SAADET BOZDU!
04 Ocak 2018 - 13:40

Saadet Partisi Kocaeli il başkan yardımcısı, siyasi işler başkanı Fatih POLAT, yaptığı basın toplantısında ”Fetö’nün bylock kumpasını saadet bozdu”dedi.

”Ak Parti iktidarının işlediği kabahatler neticesinde millet olarak bedel ödemeye alıştık. Bu iktidar döneminde oluşan mağduriyetlerin haddi hesabı yok. Yaşanan bu mağduriyetlerden biri de binlerce insanın Fetö Terör Örgütüne üye olduğuna kesin delil sayılan Bylock uygulaması.

FETÖ’NÜN BYLOCK KUMPASINI SAADET BOZDU!

Yapılan çalışmalar neticesinde anlaşılan husus şudur ki; Fetö Terör Örgütünün operasyonel ekibi 22.07.2014 tarihinden sonra bylock uygulamasının deşifre olduğunu düşünerek örgüt yöneticilerinin tespit edilmesini engellemek amacıyla geliştirmiş oldukları sistemle örgütle bağlantısı olmayan insanlara tuzak kurmuştur. Böylelikle Fetö Bylock’la gerçek Fetöcüleri gizlemiş, hükümeti de kandırarak birçok vatandaşımızın mağduriyetine sebep olmuştur. Fetöcü olmanın kesin delili kabul edilen Bylock; Ankara Cumhuriyet Başsavcılığının açıklaması ile 11 bin 480 kişinin telefonuna iradeleri dışında yüklendiği açıklanmıştır.

15 TEMMUZ İHANETİNİ YAŞATANLAR EN AĞIR CEZAYI ALMALIDIR

Saadet Partisi İstanbul İl Yönetiminden Av. Mustafa Yaman da bu mağdurlardan sadece biriydi. Fetö’nün kurduğu Bylock kumpasını yutanlar onu da tutuklatmıştı. Yaşanan bu mağduriyetlerden sonra Saadet Partisi camiası olarak meselenin üzerine gittik. Fetö mağduru olanların avukat bulmakta zorlandığı, çevrelerinden dışlandıkları bir zamanda, Saadet Partisi Antalya İl Başkan Yardımcısı Av. Ali Aktaş Bey, Genel Merkezimizle irtibatlı olarak bilişim ekibiyle beraber bu meseleyi tetkik etti. Neticede de verdiği mücadelede başarıya ulaştı. Binlerce insanın telefonuna kendi iradeleri dışında Bylock yüklendiğini kesinleştirdi. Kısacası Saadet zokayı yutmadı ve bu kumpası çökertti. “At izi, it izine karıştı.” diyenlere duyrulur: “ Saadet at izi ile it izini ayırdı.” İktidarın yaşanan bu mağduriyetlerden ders çıkararak artık gerçek Fetöcüleri bulmak ve bu pirincin taşını ayıklamak zorundadır. Burada şunu sormak gerekir. Telefonunda Bylock tespit edildiği için gece yarılarında evlerinden alınan ve tutuklanarak cezaevlerine gönderilen bu insanların hesabını kim verecek? Bu insanların tahrip olan psikolojilerini kim düzeltecek? Bu süreci yürüten tüm devlet kademesinin insanların lekelenmeme hakkına büyük bir dikkatle riayet etmesini ve milletimize 15 Temmuz ihanetini yaşatanların en ağır cezayı almalarını istiyoruz.

2012 de gerçekleşen Mit tırları olayı ve 2013 Aralığında yapılan yargı darbesine rağmen ne yazık ki kamuoyu nezdinde Fetö terör örgütüne destek verenler, güç devşirenler ve açık açık koruyup kollayanlara dokunulmamış olması mücadeledeki özensizliği ortaya çıkarmaktadır. Bu örgütün yönetim kadrosu göz göre göre yurtdışına kaçmıştır. İçimizdeki duyarlı insanlar bu konuda hükümeti uyarmış ve genel başkan düzeyinde büyük bir tehdit iletilmişken o günlerde sessiz kalanların bugün şahin kesilmesi tam bir suç bastırma girişimidir. Biz Saadet partisi olarak bu konuda her zaman net olduk. Kafamız hiç karışmadı ve hiç de bulaşmadık. Bu yüzden kendimizden emin konuştuk ve nitekim de haklı çıktık. Bu kadar mağduriyet in giderilmesinde emeğimiz olduğu halde resmi ağızlardan bir tek takdir ifadesi de duyamadık. Biz millet için siyaset yapıyoruz. Millet elbette takdir etmektedir. Şu zor koşullarda, pek çok ithama maruz kalma pahasına biz doğruları söylemeye devam edeceğiz.

İKTİDAR MAĞDUR ÜRETEREK DEVLETİMİZE DÜŞMAN KAZANDIRMAMALIDIR

Fetö kendisinin ibadet tabakasında olanları Bylock ile harcadı. Bu zokayı yutan yetkililer binlerce insanımızın işinden atılmasına, çevresinden dışlanmasına hatta bazılarının yaşamına son vermesine sebep oldular. Toplumsal Barışın ve güvenin sağlanması için Fetö mağduriyetinin giderilmesi şarttır. Açılan yaralar tedavi edilmelidir.

Şunu da belirtmeliyiz ki; Fetö kendisine bilinçli olarak bir mağdur hikayesi yazdırmaktadır. Bunun için oldukça malzemesi vardır. Fetö’ye bu fırsatı vermeyin. Devlet, Fetö politikasında adil olmalı ve zanna dayalı hükümden kaçınmalıdır. Mağdur üreterek kendisine düşman kazanmamalıdır.

Bank Asya sebebiyle oluşan mağduriyetlere de dur denmelidir. Buraya para yatıran tüm insanlar; Fetö’nün talimatıyla para yatırmış değildir. Buradaki hesaplarını kredi kartları için kullananlarla, talimatla para yatıranları ayırt etmek gerekmektedir. “Bank Asya ile kim, niye irtibat kurdu?” İyice araştırılmalı, ona göre kesin bir sonuca ulaşılmalıdır. Aksi halde ortaya çıkacak vebal, yetkililerin yüklenemeyecekleri bir boyuta ulaşmış olacaktır.

Saadet Partisi Kocaeli İl Teşkilatı olarak; herkesin sus-pus olduğu bir zamanda “Milli Görüş’ten Fetöcü çıkmaz.” diyerek, Bylock olayının üzerine cesurca giden, kimsenin bylock ile ilgili tek kelime etmediği dönemde bu hususu dillendiren ve yetkilileri uyaran Genel Başkanımıza ve Mağdur edilerek ötekileştirilen binlerce vatandaşımızın masumiyetini ispat eden Saadet Partisi Antalya İl Başkan Yardımcısı Av. Ali Aktaş Bey’e teşekkürü borç biliyor ve yaşanan tüm mağduriyetlerin nihayete ermesini temenni ediyoruz.

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.