www.vizyonkenthaber.com

1 2

FETÖCÜLERDEN NE FARKINIZ VAR?

FETÖCÜLERDEN NE FARKINIZ VAR?
19 Aralık 2017 - 8:10

Sadece Fetöcüler değil bu ülkenin başına gelmiş en büyük bela! Halkın iradesine darbe vuranlar, darbe vurulan halkın iradesine sahip çıkamayanlar, kendi çıkarlarını halkın çıkarlarından önde tutanlar, çıkarlarını önde tutanlara çanak tutanlar, seyirci kalanlar.. Şimdi söyleyin bana sizin sövüp- saydığınız Fötücülerden ne farkınız var?

Recep Tayyip Erdoğan’ın etrafını ve AK Partinin içini oyan bu zehirli sarmaşıkların, Asker’in, Polisin ve devlet kurumlarının içini örümcek ağı gibi saran kâfirlerden ne farkı var?

Halkın iradesine darbe, şantaj, yalan, hak-hukuk tanımamazlık , adamcılık, hemşericilik, hırsızlık, yolsuzluk ve bütün bunlar olurken ses çıkarmayanlar, şerefsiz Fetö ile aynı kefede değiller mi?

Gelelim Konunun can alıcı kısmına;

Bu ülkede milyarlarca lira para karşılığında anket yapan firmalar var. AK Parti genel merkez ve Kocaeli Büyükşehir belediyesinin yaptığı anketler var. Evet, bu hepimizin bildiği bir şey.

Soru şu; bu anketler doğrumu?  Satın mı alındı?  Tepedeki bazı yetkililer istediği hırsızları göreve getirmek için anket sonuçlarıyla mı oynadı? Eğer halkın değil, kendi istediklerinizi göreve getirecekseniz neden bu anketleri yaptırıp göz boyamaya çalışıyorsunuz, milyarlarca lirayı çöpe atıyorsunuz?

2014 yerel seçimleri,,

AK Parti Körfez ilçeden tam 11 aday adayı vardı. Hafızalarınızı canlandırın, bir türlü adaylar açıklanmamıştı ve o süreçte 3 anket yapılmıştı. 2 kez 11 aday adayı için, 1 kez ise Ali Çakır, Yunus Pehlivan, Engin Koyun,Faruk Denli ve İsmail Baran için.

Peki, bu anketler yapıldı da sizce anketten çıkan isim mi aday gösterildi? O kadar para harcandı da bu anketlere, ankette hiç ismi çıkmayan isme mi sen adaysın denildi? Yani halkın iradesine darbe mi vuruldu? Şimdi cevap verin, sizin o hainlerden farkınız ne? Bu halka ihanet değil mi? Sizin kendi gemilerinizi yüzdürmek için yaptığınız bu hamle, Fetö darbesinden daha mı farklı?

Sizin değil kendi isminin oy aldığı Reis, her konuşmasında halkın iradesi demiyor mu? Siz neye, kime güvenerek değiştirdiniz o sonuçları? Fetö sınav sorularını çaldı, siz anket sonuçlarını!

Gerçek AK Parti yetkililerini göreve davet ediyorum, anketler tamamen sahte. Anket yapıldıktan sonra, anketler değiştirildi. Anketlerde isim değişikliği yapıldı. Vatandaşın adı, soyadı, bilgileri ile sahte imzalar atıldı. 2014 Aralık ayı içindeki gerçek anket sonuçlarını derhal açıklayın.

Kısacası ha Fetöcüler, ha bunlar hiç fark etmiyor. Ellerinde bayraklarla Fetöcülere yuh çekenler, bu Ülkenin başına en az onlar kadar bela olmuş durumda. Adalet istiyoruz, adalet bekliyoruz.

Anket ’ten Kim Çıktı?

İlk iki anket’ten halkın iradesine sahip çıkamayan Ali Çakır. Yalan ise çıksın açıklama yapsın kabulümdür. Halka soru soracaksın, vaktini alacaksın, bu kişi benim belediye başkanım olsun diyecek ama siz bu iradeye darbe vuracaksınız. Ayrıca halk Ali Çakır diyecek, Ali Çakır da halkın iradesine ve kendisine gösterilen teveccühe sahip çıkmayacak. Ooh dünya ne güzel beyler! Heeeyy size diyorum, meydanlara çıkıp Fetö piçine küfürler savurup vatana, halka ihanet ettiniz diye nara atanlar sizin yaptığınız ne? Ya biz neyin içindeyiz. Siz kimsiniz, neyin peşindesiniz? Temayül diyorsunuz, Anket diyorsunuz, adı kâğıt üzerinde olmayan zatlar il bakanı, ilçe başkanı, belediye başkanı oluyor neyin kafasını yaşıyorsunuz.

Son!!

Şu son ilçe kongrelerinde Reis defolu olan, metal yorgunluğu olan, mevcut görevi devam edenleri görevlendirmeyin demedi mi? Siz ulu orta her şeyi sattınız, yedi ceddinizi zengin ettiniz, evi arabası icralık olanları iş adamı yaptınız.

 Evet, bundan sonraki yazım AK Parti Körfez ilçe yönetim kurulu tek tek isimlerle, Kim kimdir, kim nedir, Kim kimin adamı bu yazımı da araştırmalarım bitmek üzere, az kaldı kaleme alacağım..

 

 

 

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.