www.vizyonkenthaber.com

1 2

FETÖCÜ, VATAN HAİNİ ve DİLSİZ ŞEYTANSIN!!

FETÖCÜ, VATAN HAİNİ ve DİLSİZ ŞEYTANSIN!!
10 Kasım 2017 - 19:26

Peygamberimiz Devlet malı ve tüyü bitmemiş yetimin hakkını çalanların cenaze namazı kılınmaz,, Diyerek uyarmıştır. Peygamberimiz ‘’ Zulme Sessiz Kalan Haksızlık Karşısında Susan Dilsiz Şeytandır ‘’ diyerek uyarmıştır.

Hz. Ali ‘’ Haksızlığa Karşı Eğilmeyiniz, Eğilirseniz Hem Hakkınızı Hem Şerefinizi Kaybedersiniz ‘’ İşte tam yine o günlerden geçiyoruz. Haksızlığa karşı boyun eğen, Çıkarları için susan, Korkudan dili tutulan, Dini tam gaz kullanan, Kendisi hakkında konuşan kişi, gazeteci ve halkı Devletin bazı organlarıyla sindirmeye hatta bitirmeye çalışılan siyasetçi, Baron ve Trollerin güçlünün güçsüzü ezmeye çalıştığı bir süreçten geçiyoruz.

Ama Bu Kez Yanıldınız. FETÖCÜLERİN değil iki aslan yürekli adam var Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN ve MHP genel başkanımız Dr. Devlet Bahçeli var. Hak var adalet var, Bizde haksızlığa başkaldıracak dilsiz şeytan olmayacak yürek var.

PEKİ, SUSMAK!!

Susmak bildiğin doğruyu dile getirmemek ve hele tüyü bitmemiş yetimin hakkını çalanları dile getirmemek bize yakışmaz. Susmak ‘’ DİLSİZ ŞEYTAN ‘’ işidir, Eğer susuyorsan elinde yetkin var ise zamanında müdahale etmiyorsan bilki FETÖCÜ, VATAN HAİNİ ve DİLSİZ ŞEYTANSIN.

BEN SUSMAM!!

Oturduğunuz o koltuklardan güç alarak Devletin kurumlarını kullanarak işimize aşımıza saldırarak susacağımızı zannediyorsanız inanın gaflettesiniz. Oturduğunuz o koltuktan poponuz kalktığında her şey tüm çıplaklığıyla ortaya çıkacak. Dedim ben susmam, Çok deneyen oldu susmadım geçmişte yaşananlar bunun teminatıdır. Darp edildim, İşkence gördüm, Belediyenin ortasında dört iş adamı yumruklarla girdi bana susmadım. Susmam,,,

GELELİM SİZE!!

Tabi ki icraatlarınıza FETÖ dönemini hatırlayın olup bitenler, Kim nereden nereye geldi, Ben şahısların isimlerini değil geçmişi ve şimdiki hali diye aktaracağım zaten isimler kendiliğinden ortaya çıkacak ve taşlar yerine oturacak. Sadece ilimizi değil ülke genelinde her yer aynı nasıl? En iyisi tek tek madde madde hatırlayalım.

BEYLER!!

  • Bir belediye başkanı iki dönem belediye başkanlığı nasıl yapar sizce? Evet, yapar diyeceksiniz doğru yapar, hatta 5 dönemde yapar. Hizmet yaparsa halkın içinde ve samimi olursa öyle değil mi? Peki, ‘’ Ben bu ilçe başkanını doyuramadım’’ diyen, Gece gündüz evinin yolunu unutan, kahve köşelerinde okey masalarından toplanan bir belediye başkanından bahsetmedik herhalde. Benim namus meselem diyerek halka söz veren körfezi ikiye bölen bu viyadükten kurtulacağız diyen ve yanında ikincisini yapan, Taş ocaklarını kapatacağım deyip kendisi işleten, Evet sizin illegal farklı kişilerin üzerinden şirketler kurup mülk sahibi olma hakkınız var yasa bu hakkı size vermiş. Benimde bu adam illegal mal varlığına sahip oldu trilyonları aldı ve gitti İstanbul da yaşıyor deme hakkım var öyle değil mi? Özele girmek te istemiyorum tüyü bitmemiş yetimin hakkını gasp edip hangi alemlerde ve kimlere hediye daireler aldığınızı ortalıkta konuşulmuyor mu zannediyorsunuz. Bunların hesabını mutlaka bu dünya da REİS öte dünya da Yaradan soracak. Sizin cenaze namazınız bile kılınmaz.

 

  • Bir ilçe başkanı 3 dönem ilçe başkanlığı neden yapar sizce? O olmasaydı AK Partinin oylarımı azalacaktı. Hayır, O trilyonları yukarı vermemiş kendisi de trilyoner olmamış olacaktı. Bir kişi düşünün oto galeride araba satıldığında anahtar vererek bahşiş alıyor ve aynı kişi 25 trilyonluk toplu konut yapıyor. Yok, yazdıklarım şaka değil desem bu sefer akıl durgunluğu yaşayacaksınız. Hatta hala AK Parti de yönetici. Benim peşime düşenler siz bu adamın peşine düşün,, Benim ve dostlarımın aşıyla ekmeğiyle oynayacağınıza bu adamların haram üstüne kurulmuş dünyasına dokunun yetkiniz var yüreğiniz yok mu? Yetmedi ortaklarını araştırın siyasi süreçte ve sonrasındaki süreçte ne idiler ne oldular. REİS bu adam ve gibileri sana havale ediyorum. Yazdıklarımı kanıtlamaya hazırım. Sizin cenaze namazınız bile kılınmaz.

 

  • Bir belediye başkanı düşünün dört yılda ne yapar sizce? O dünya bir araya gelse aday olacak son adam değildi. O aday oldu nasıl mı? Halkın kulağına üflemişler İstanbul da REİS’in hocası varmış ve tanıdığıymış. REİS te kırmamış ve aday olmuş. O nasıl bir hocaymış ta tüyü bitmemiş yetimin hakkını yedi ceddine illegal bir şekilde peşkeş çeken bir adamı REİS e tavsiye etmiş. Gel hocam gel, gel de nasıl bir nane yediğini birde benden körfezliden sor. Sor da Temayülden en çok oy alan halkın sevdiği adam Ali ÇAKIR’ın hakkını nasıl gasp ettiğinizi anlatayım. Kul hakkına nasıl girdiğinizi hocama anlatayım. Hatta kefil olduğun kişiyi gel de kendin körfezden kulaklarınla dinle, REİS in aklına girerek üzerine vazife olmayan işlerle başımıza ne iş açtığını gör. Vebaldesin hocam ben hakkımı sana helal etmiyorum. Ancak,, Farklı bir senaryo daha var. AK Parti’nin en üst düzey bir yetkilisinin Bu kişi aday olacak, bu iki kişi başkan yardımcısı olacak, Bu adamlar da meclis üyesi olacak diye karar vermiş. Eğer bu ikinci senaryo doğru ise vah başımıza gelenler hala başımızdalar ve REİS hala tabanı duymuyor işe uyanmıyor demektir. Olsun onun almadığı yerde biz Dilsiz Şeytan olmayalım yeter. Allah Kerim bizi duyar İnşallah.

 

Bu yazımızın devamı ve süreçte hak ve hukuka tecavüz edenleri sizler le paylaşmaya devam edeceğim.

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.