www.vizyonkenthaber.com

1 2

FATİH KARIMAN MİMAR SİNANDAN MUHTAR ADAYI

FATİH KARIMAN MİMAR SİNANDAN MUHTAR ADAYI
12 Mart 2018 - 21:46

Körfez ilçe Mimar Sinan Mahallesinde yıllardır ikamet eden iş adamı Fatih Kahrıman Mimar sinandan en güçlü aday olarak görünüyor.

 

2019 yerel seçimler de aynı zaman da yapılacak olan muhtar adayları şimdiden adaylığını açıklayarak yolu erken alma ve kendine olan güvenini ortaya koymaya başladı.

KAHRIMAN AÇIKLADI BİLE..!

Mimar inan Mahallesinde 22 yıldır ikamet eden ve büyük bir aileye sahip olan, Çevresi geniş ve sevilen sayılan Fatih KAHRIMAN muhtar adaylığını kamuoyuna açıkladı. Neden muhtar adayı olduğunu ve niçin böyle bir karar aldığını yakın zamanda basın toplantısı yaparak detaylı açıklamayı yapacağını yakın çevresi ile paylaşmış. Bir kahvaltı organizasyonu ile basına açıklama yapacak olan KAHRIMAN bakalım niçin aday olduğunu kamuoyuyla paylaşacak.

DOSTLARI VE MAHALLE SAKİNLERİ DE İSTEDİ.

Kahrıman’ın bazı dost ve mahalle sakinleri kendisinin ciddi manada muhtarlık yaparak sorunlara ulaşarak ve dinleyerek yapacağına inandığını çık aday ol yanındayız diyerek teşfik ettikleri bunun neticesinde aday olma kararı aldığı da konuşuluyor. Bakalım Fatih KAHRIMAN ne diyecek ve ne yapacak göreceğiz.

FATİH KAHRIMAN KİMDİR?

1978 Bayburt doğumlu, 25 yıldır körfez ilçe de ikamet etmektedir. 22 yıldır da muhtar adayı olduğu Mimar Sinan Mahallesinde ikamet etmektedir. Kahrıman evli ve 2 çocuk babası.

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.