www.vizyonkenthaber.com

1 2

EVYAP’IN ÖĞRENCİLERİNDE MUHTEŞEM GÖSTERİ

EVYAP’IN ÖĞRENCİLERİNDE MUHTEŞEM GÖSTERİ
23 Mart 2018 - 8:29

Körfez Hedise Evyap ilkokulu tarafından Dünya Su Günü münasebetiyle düzenlenen gösteri, yoğun ilgi ile izlendi.

Okulun konferans salonunda düzenlenen gösteriye; protokol, okul yöneticileri, öğretmenler, veliler ve öğrenciler katıldı. Okul öğretmenlerinden Sevim Kökdemir, Esin Özden, Semra İsmimuratlar, Aysun Algan Dizgen ve Buket Sevimli tarafından hazırlanan gösteride; suyun önemini içeren, şiirler, özlü sözler, şarkılar söylendi; gösterilerde bulunuldu.

Yine bu güzel günün anısına, katılımcılara öğrenciler kitap ayracı dağıttı. Bir birinden güzel gösterilerde; suyun önemine dikkat çekildi ve su tasarrufu gösterilerle anlatıldı. Öğrencilerin en son gösterisine; katılımcılarda tempo tutarak eşlik etmesi, güzel bir görüntünün oluşmasına neden oldu.

Dünya Su günü nedeniyle EKO Okul Kapsamında düzenlenen bu anlamlı gösteri hakkında bilgi veren yetkililer, ” Bir canlı için en önemli ihtiyaç olan şeylerin başında su gelmektedir. Maalesef sularımız kirletilmekte ve bilinçsiz bir şekilde kullanılmaktadır. Bizde bu su israfının önlenmesi ve tasarrufun öğrencilerimize aşılanması amacıyla böyle güzel bir etkinliği düzenledik” dediler.

Programı sunan Furkan Demir ve Efsanur Coşkun ise, profesyonellere taş çıkartırcasına sunum yapması, katılımcılar tarafından çok beğenildi. Daha sonra program, bando eşliğinde okul bahçesinde söylenen şarkı ile son buldu.

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.