www.vizyonkenthaber.com

1 2

ESRA DAĞDELEN’DEN ÖRNEK DAVRANIŞ

ESRA DAĞDELEN’DEN ÖRNEK DAVRANIŞ
22 Şubat 2018 - 8:27

‘Kocaeli’nin tek bayan müteahhidi’ olarak bilinen ESEM İnşaat Firması’nın sahibi genç girişimci iş kadını Esra Dağdelen şehitlerimiz için mevlid-i şerif okutuyor.

Derince Yenikent Mahallesi’nde bulunan Erzurumlular Derneği’nde okutulacak Mevlid-i Şerif programına; Kocaeli’nde bulunan şehit ailelerinde katılacağı belirtildi. Türk Ordusu’nun Suriye’ye yapmış olduğu askeri operasyonlarda şehit düşen askerlerimiz için okutulacak olan Mevlid-i Şerif programına, protokol mensuplarının da katılacağı bildirildi.

Yapılan program için genç girişimci iş kadını Esra Dağdelen, iki adet kurban kesti. Şehit ailelerini özel araçla evlerinden alacak olan Esra Dağdelen, program sonrasında yine şehit ailelerini özel araçla evlerine bırakacak. ‘Ben asker kızıyım’ diyen Dağdelen, ‘Çok zor şartlar altında vatan savunmasında bulunan Mehmetçiğimizin her daim yanındayız. Onlar bizim için canlarını feda ediyorlar. Bizde üzerimize düşen görevi kimi zaman duamızla, kimi zaman malımızla, kimi zaman ise duygularımızla yerine getirmemiz gerekir. Bütün şehit ailelerimizin acısı, bizim acımızdır. Allah rahmet etsin. Bütün Kocaeli halkını bu programa bekliyoruz‘ dedi.

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.