www.vizyonkenthaber.com

1 2

Eryarsoy: “Teşekkürler Kocaeli”

Eryarsoy: “Teşekkürler Kocaeli”
20 Mart 2019 - 8:56

Cumhurbaşkanının ilimizde yaptığı mitingin değerlendirmesini yapan Ak Parti İl Başkanı Abdullah Eryarsoy, “Bizi yalnız bırakmayıp, meydanları hınca hınç dolduran Kocaeli halkına teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Ak Parti İl Başkanı Abdullah Eryarsoy, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın dün ilimizde gerçekleştirdiği mitingi değerlendirdi. İl binasında değerlendirmeler yapan Eryarsoy, “Kocaeli halkına teşekkür ediyoruz bizi meydanlarda yalnız bırakmadılar. Kocaeli’de yine Tarihi mitinglerimizden birini geçirdik. Katılımlarıyla bizi onurlandıran başta Cumhurbaşkanımıza, Milletvekillerimize, Başkan Adaylarımıza, İl Başkanlarına ve yönetimlerine, STK temsilcilerine, MHP yönetimine, Mahalle Başkanlarımıza, kadınlarımıza ve gençlerimize bizleri yalnız bırakmadıkları için teşekkür ediyoruz” dedi.

KOCAELİLİ’LER YİNE TARİH YAZDI”

Sözlerinin devamında Eryarsoy, “Dün bir kez daha gördük ki Cumhurbaşkanımızın Kocaeli’mize Kocaeli’mizinde Cumhurbaşkanımıza olan aşkı bambaşka. Kocaeliler yine yeniden tarih yazdı, Milli irade meydanı Cumhurbaşkanımızın deyimiyle aşk meydanı hınca hınç dolmuştur. Mitinge katılım, yaşanan coşku ve heyecan Kocaelilerimizin Cumhur ittifakına duyduğu saygıyı ve teveccühü bir kez daha göstermiştir” şeklinde konuştu.

“KOCAELİ SEÇİMLERİN EN GÜZEL CEVABINI VERDİ”

Eryarsoy son olarak sözlerini; “17 yıldır beraber yürüdüğümüz bu yolda bizi hiç yalnız bırakmayan hemşehrilerimize şükranlarımı sunuyorum. Kocaeli yine gönül belediyeciliğini seçmiştir. Çarşambanın gelişi perşembeden bellidir. Kocaeli seçimler için en güzel cevabı verdi. Cumhurbaşkanımız Kocaeli’den çok mutlu ayrıldı. İzmit’te ki enerjimizi 31 Mart akşamına kadar sürdüreceğiz, rehavete kapılmadan gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz” şeklinde tamamladı.

HABER:YASEMİN KAYA

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.