www.vizyonkenthaber.com

1 2

Erdoğan; Yeni projeyi pazartesi açıklayacağım

Erdoğan; Yeni projeyi pazartesi açıklayacağım
2
01 Kasım 2017 - 10:22

Beştepe’de düzenlenen 3. Turizm Şurası’nda konuşan ve AKM’nin yıkalacağını açıklayan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan “Bugün burada bir müjde vermek istiyorum.İstanbul’da AKM’yi yıkıyoruz ve daha büyüğünü çok daha modern bir mimari ile inşallah İstanbul’da pazartesi günü lansmanını yapacağım. Bu lansman ile 2019’un sonuna kadar İstanbul’a opera binasını kazandırmış olacağız”dedi.

 

AKM YIKILACAK: YENİ PROJE PAZARTESİ GÜNÜ AÇIKLANACAK

Bugün burada bir müjde vermek istiyorum, Yarı opera binası dediğimiz bir kongre merkezimiz. Şimdi İstanbul’da AKM’yi yıkıyoruz ve daha büyüğünü çok daha modern bir mimari ile inşalah İstanbul’da pazartesi günü lansmanını yapacağım. Bu lansman ile 2019’un sonuna kadar İstanbul’a opera binasını kazandırmış olacağız ”dedi.

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.

İstanbul mutlu son İzmir mutlu son Ankara mutlu son Antalya mutlu son Balıkesir mutlu son Bursa mutlu son Konya mutlu son Hatay mutlu son Diyarbakır mutlu son Çanakkale mutlu son Tekirdağ mutlu son Antalya mutlu son Ankara mutlu son Samsun mutlu son Bursa mutlu son Konya mutlu son Balıkesir mutlu son