www.vizyonkenthaber.com

1 2

Erdoğan: Yanlış Yapana AF YOK !

Erdoğan: Yanlış Yapana AF YOK !
24 Ekim 2017 - 7:01

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin istişare toplantısında yaptığı açıklamada, İçişleri Bakanlığı tarafından görevlendirilecek müfettişlerin tüm belediyelerde denetim yapacağını açıkladı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, imar uygulamaları ile ilgili olarak tüm belediyelere İçişleri Bakanlığı tarafından müfettiş gönderileceğini ve teftiş operasyonu başlatılacağını açıkladı.

“YASALARA UYMAYAN KİM VARSA GEREKEN YAPILACAK”

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın da istifası istenen isimler konusunda, “Ben gerekeni söyledim. İstifaları yapılan istişareler sonucunda uygun bulundu. Söyleyeceğimizi de söyledik. Bu saatten sonra, ne gerekiyorsa o yapılır” dediği belirtildi.

BELEDİYELERLE İLGİLİ TÜM ŞİKAYETLER DİKKATE ALINACAKTIR

Erdoğan, iktidar- muhalefet ayırmadan, özellikle imar uygulamaları, belediyelere aktarılan payların kullanımı gibi konularda İçişleri Bakanlığının kısa süre içinde müfettiş görevlendirerek inceleme ve denetim başlatacağını da kaydetti. Erdoğan, belediyeler konusunda gelen tüm şikâyetlerin dikkate alınacağını belirterek “Yasalara uymayan, yanlış yapan kim varsa gereken yapılacak. Bunlara müsaade etmeyiz” diye konuştu.

 

Haber7

 

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.