www.vizyonkenthaber.com

1 2

ÖZEL HABER – ENGİN KOYUN İDDİALI.. GENEL MERKEZ TALİMATINI BEKLİYOR

ÖZEL HABER – ENGİN KOYUN  İDDİALI.. GENEL MERKEZ TALİMATINI BEKLİYOR
08 Kasım 2018 - 7:37

AK Parti Körfez İlçe Usta başkanı Kocaeli İl yönetim kurulu üyesi Engin Koyun, gazetemize aday adaylık özel açıklaması yaptı.

AK Parti kurucularından üç dönem Körfez ilçe başkanlığı yapmış olan ve halen AK Parti Kocaeli il başkan yardımcılığı yapan Engin Koyun, kamuoyunun en çok merak merak ettiği isimlerin başında geliyordu.

Aday adayı olacak mı sorusunu yönelttiğimiz  Engin Koyun, gazetemize yapmış olduğu açıklamada ;”Sayın Cumhurbaşkanımızın Türkiye genelinde almış olduğu karar neticesinde, ilçe yöneticileri ve il yöneticileri istifa ederek aday adayı olmayacak. Fakat 1 Aralık itibariyle  genel merkezden bana istifa et yönünde bir talimat gelirse zaten direkt aday benim.  istifa et demez ise biz hizmetimize şu anki görevimize devam edeceğiz diyerek net konuştu . Biz aday adaylık çalışmalarımızı kamuoyu ve Körfez halkı ile birlikte istişare yaparak yoğun bir şekilde devam ettiriyoruz.

Bu arada aday adaylığım ile alakalı bana teveccüh gösteren benimle birlikte yürüyen partili arkadaşlarım ve Körfez halkına teşekkür ederek şunu ilave ediyorum ”yani Aralık 1 de Engin koyun istifa eder ise herkes bilsin ki aday Engin koyun Eğer istifa etmez ise Engin koyun aday adaylık açıklaması dahi yapmayacaktır.dedi.

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.