www.vizyonkenthaber.com

1 2

EMRULLAH KARAKAYA’NIN MİSAFİRLERİ AĞIRDI..

EMRULLAH KARAKAYA’NIN MİSAFİRLERİ AĞIRDI..
17 Aralık 2019 - 22:16

İŞ ADAMI EMRULLAH KARAKAYA GEÇTİĞİMİZ GÜNLER DE AÇMIŞ OLDUĞU OCAKBAŞI 1863 CAFE RESTAURANT’TA MİSAFİRLERİ KOCAELİ PROTOKOLÜYDÜ..

Kocaeli ve Körfez ilçe de İnşaat sektöründe Peron EMR İnşaat olarak büyük projelere imza attıktan sonra İzmit tranvay yolu üzerinde kısa bir süre içinde Ocakbaşı 1863 ve Sanat Atölyesi adı altındaki en iyi cafe ve çay bahçesininde tamamen işletmeciliğini devraldı. Geçtiğimiz günler de muhteşem bir kalabalık ve protokol katılımıyla açılışını yaptığı OCAKBAŞI 1863’ün boş olduğu gün ve saat yok.

KARAKAYANIN AĞIR MİSAFİRLERİ..

Kocaeli’nde bir çok misafirinin tercih ettiği mekan haline geldikten sonra en son olarak leziz tat, Sıra geceleri ve hizmet kalitesi ile tercihte Kocaeli’nde ilk sıraya oturdu. Emrullah KARAKAYA’nın misafirleri Kocaeli Başsavcısı Sn.HABİB KORKMAZ
Kocaeli Başsavcı Vekili Sn. ERDAL YÜCEL
Kocaeli Cezaevi Savcısı Sn.SERHAT TÜTÜN Kocaeli VALİ Yardımcısı Sn.NİHAT KAYNAR Kocaeli SANAYİ Müdürü Sn.İLHAN AYDIN Kocaeli LİMAN Başkanı Sn.MURAT AKPINAR ,Kocaeli Derince Eğitim Araştırma Hastanesi Ortopedi Servis Sorumlusu Uzman Doktor Sn.ALPER. GÜLTEKİN ,ELAZIĞLILAR Dernek Başkanı Sn.AZİZ DEMİRCAN oldu.

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.