www.vizyonkenthaber.com

1 2

El arabalarını yakarak tepkilerini gösterdiler

El arabalarını yakarak tepkilerini gösterdiler
06 Kasım 2017 - 17:35

Körfez Tütünçiftlik’te bir kaç gün önce yaşanan ve Taksiciler Dernek Başkanı Ufuk Mansuroğlu’nun karnından bıçaklanmasıyla gelişen olayda, inşaattan malzeme aldıkları şüphesiyle el konulan el arabaları, yaşananlara kızan vatandaşlar tarafından tepki olarak yakıldı.

İnşaatta bulunan yaklaşık 10 bin lira değerinde malzemenin çalınması ve ardından da kavga sonrası bıçaklama -yaralama olayına kızan vatandaşlar, el koydukları el arabalarını polisin incelesinin ardından yaktılar.

Bu şekilde kızgınlıklarını gösteren vatandaşlar, atık malzeme toplayanların da bu nedenle lekelendiğini, bu sebeple de iş yerine giren şahıslara ait olan arabaları yaktıklarını söylediler.

Tütünçiftlik Yeni Yalı Mahallesi Cahit Zarifoğlu Caddesi’nde yaşanan olayda, inşaattan hırsızlıklarının yaşanması üzerine, binaya gelen hurda toplayan 3 kişinin arabalarına el konulmuştu. Olaydan sonra kalabalık şekilde gelen ve arabaların kendilerine ait olduğunu söyleyen şahıslarla, inşaat çalışanları arasında kavga yaşanmış, burada bir iş yeri hazırlamakta olan Ufuk Mansuroğlu’da kavga sırasında karnından bıçaklanarak yaralanmıştı. Yaralama olayından sonra 2 araçla kaçan şahıslar daha sonra Yarımca’da yakalanmış ve 3 kişi gözaltına alınmıştı.

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.