www.vizyonkenthaber.com

1 2

E-DER YÖNETİMİ KOCAELİ’DE

E-DER YÖNETİMİ KOCAELİ’DE
19 Mart 2018 - 13:09

Merkezi İstanbul’da bulunan E-DER(Eğitim ve Değişim Derneği) Yönetim Kurulu Kocaeli ve çevre illerdeki gönüllüleri ile bir araya geldi.

E-DER Kocaeli İl Danışmanı Mimar Uğurlu ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıya E-DER Başkanı Ali Kocadayı, Genel Sekreter Şevket Yalçın, Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Eroğlu, Ali Şahin, İbrahim Baysal ile Sakarya, Yalova ve ilimizde görev yapan öğretmen ve idareciler katıldılar.

Başkan Ali Kocadayı tarafından E-DER’in çalışmalarına ve hedeflerine dair bilgilendirme yapıldı. Kocadayı konuşmasında “Eğitim, değişime vesile olmalıdır. Bireyde bozuk olan bir davranış şekli değişmeli, ya da bireyde henüz yerleşmemiş doğru bir davranış şekli bireye kazandırılmalıdır. Eğitim bir meyve ağacı ise değişim bunun meyvesidir. Değişime vesile olmayan eğitimin amacına ulaştığını söyleyemeyiz” diyerek eğitim ve değişim arasında ilişkiye vurgu yaptı.

E-DER Kocaeli İl Danışmanı Mimar Uğurlu ise dernek olarak Kocaeli’de çalışmalara hız vermek istediklerini belirterek ”Ziyaretlerinden dolayı E-DER Başkanı Ali Kocadayı ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ediyorum. Çalışmalarımızı Eğitim ve Değişim Derneği’nin e-der.org internet adresinden takip edebilirsiniz” açıklamasında bulundu.

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.