www.vizyonkenthaber.com

1 2

DUYAR ‘SAĞDUYULU OLMALIYIZ’

DUYAR ‘SAĞDUYULU  OLMALIYIZ’
21 Mayıs 2018 - 7:37

BBP Kocaeli Milletvekili aday adayı Serhat Duyar, listeler açıklanmadan önce herkese sağduyu çağrısında bulundu.

Büyük Birlik Partisi Kocaeli Milletvekili aday adayı Serhat Duyar, milletvekili listeleri açıklanmadan önce birlik çağrısında bulundu. Ne olursa olsun herkesin fedakarlık yapması gerektiğini belirten aday adayı Duyar, şunları dile getirdi: “Kimsenin kırılma lüksü yoktur. Hedefe kilitlenmeliyiz. 15 Temmuz darbe ve işgal girişimi sonrasında yaşanan süreç 16 Nisan Referandumunu gündeme getirmiştir. Referandum oylamasında sandıktan çıkan sonuç ise 24 Haziran seçimlerini zorunlu hale getirmiştir. Temsilde adalet, yönetimde istikrarın sağlanması ve bütün vesayetlerin ortadan kalkması için; 16 Nisan Referandumunda Evet dediğimiz referandum maddelerinin hayata geçmesi gerekmektedir.

YÜRÜTMEDE DE BBP

Hasılı; 16 Nisanda evet dediğimiz Referandum maddeleri 24 Haziran seçimleri sonrasında hayata geçebilecektir. Bu gelişmeler Cumhur ittifakını meydana getirmiştir. İnşallah Cumhur İttifakının parçası olan BBP Mecliste olacaktır. Sadece yasamada değil, yürütmede de BBP kadroları olmalıdır. Birbirinden değerli arkadaşlarımız, yöneticilerimiz ve büyüklerimiz yurt genelinde aday adaylığı müracaatında bulundular. İnşallah fazla sayıda arkadaşımız Meclis’te bizleri temsil edecektir.

SAĞDUYULU OLMALIYIZ

Bu gelişmeler ve temenniler karşısında, imkanlara da baktığımızda arzu ettiğimiz sayının altında BBP’liye AK Parti listelerinde yer alacağını görebiliyoruz. Önce canan sonra can diyebilen hareketin fertleri olarak bizlere yakışan sağduyulu olmaktır. Eleştirilerimizi ve sitemlerimizi sosyal ortamlarda değil sağlıklı zeminlerde reel olarak yapmalıyız, kanaatini taşıyorum. Sen, ben demeden en fazla vekili çıkartacak ve Cumhurbaşkanının 1. turda seçileceği çalışmalara hep birlikte katkı sağlamalıyız. Bu duygu ve düşüncelerimle AK Parti listelerinden aday gösterilecek BBP’li isimler ile Cumhur İttifakından aday olan bütün milletvekili adaylarımıza ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum.”dedi.

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.