www.vizyonkenthaber.com

1 2

DUYAR KOCAELİ’YE TEŞEKKÜR ETTİ

DUYAR KOCAELİ’YE TEŞEKKÜR ETTİ
16 Ekim 2017 - 12:19

Gerçekleşen kongre sonrasında yeniden Kocaeli İl Başkanlığı’na seçilen Serhat Duyar, kongreye ilgi gösteren başta siyasi parti il başkanları, sivil toplum kuruluşları başkanları ve Kocaeli halkına gösterdikleri teveccüh nedeni ile teşekkür etti.

Büyük Birlik Partisi (BBP) Kocaeli İl Teşkilatı’nın kongresi önceki gün Tütünçiftlik Kültür Merkezi’nde BBP Genel Başkanı Mustafa Destici ve çok sayıda genel merkez yöneticisinin katılımı ile gerçekleşti. Kongrede tek aday olan Serhat Duyar, seçilmiş başkan oldu.

Gerçekleştirdiği konuşmada Kocaeli’de bütünleştirici ve kaynaştırıcı bir yapı oluşturacaklarına vurgu yapan Duyar, “Kongreye katılım gösteren herkese çok teşekkür ederim. Bu günden itibaren yöneticilerimizler birlikte daha çok çalışacağız” ifadelerine yer verdi. Siyaset akademisi, kan datası, kadın girişimcilik projesi, kök hücre bağışı sosyal sorumluluk projeleri, kadın, üniversite ve gençlik çalıştayı, parti kuruluş programı, rahmetli genel başkanları Muhsin Yazıcıoğlu ile ilgili projeler ve işçi-işveren havuzu oluşturarak Kocaeli’ye katkı sağlayacaklarını ifade eden Serhat Duyar, kongrenin bayram havasında ve coşkulu bir şekilde geçmesi için salonu dolduran başta siyasi parti il başkanlarına, sivil toplum kuruluşu başkan ve yöneticilerine, BBP büyük teveccüh göstererek salona gelen Kocaelili hemşehrilerine teşekkür etti.

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.