www.vizyonkenthaber.com

1 2

DSP’den Kılıçdaroğlu’na destek

DSP’den Kılıçdaroğlu’na destek
22 Nisan 2019 - 10:35

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na geçtiğimiz gün Ankara’da gerçekleştirilen saldırıya yönelik açıklama yapan DSP İl Başkanı Halim Dedeoğlu, “Vatandaş siyasetçiye yumruğu sandıkta atar. Sayın Kılıçdaroğlu’na yapılan saldırıyı şiddetle kınıyorum” dedi.

“HUKUK CEZADA EKSİK KALIYOR”

DSP İl Başkanı Halim Dedeoğlu CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na geçtiğimiz gün Ankara’da gerçekleştirilen saldırıya yönelik sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Vatandaş siyasetçiye yumruğu sandıkta atar. Taziye yeri dua yeridir. Eğer bir suç varsa cezasını hukuk verir. Her isteyen istediğine yumruk atarsa kamu düzeni zarar görür. Cezada hukuk eksik kalıyorsa ki kalıyor, hukukun sağlanması için adımlar atılmalı” ifadelerini kullandı.

“PARTİLER KUTUPLAŞTIRICI OLMAMALI”

Dedeoğlu, “Siyasiler kutuplaştırıcı ve ötekileştirici dilden ve söylemlerden uzak durmalı. Bu ülkenin askeri var, polisi var kimse kendine görev çıkarmamalı. Değerli dostlar bugün şehidimizin cenazesinde sayın Kılıçdaroğlu’na yapılan saldırıyı şiddetle kınıyorum. Terörün gerek sözlü gerek yazılı gerek silahlı ve bombalı gerek ekonomik her türlüsüne lanet olsun” ifadelerine yer verdi.

HABER: YASEMİN KAYA

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.