www.vizyonkenthaber.com

1 2

Dr. Mustafa Güneş VEDA ETTİ

Dr. Mustafa Güneş VEDA ETTİ
12 Aralık 2017 - 11:16

Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Mustafa Güneş, 18 aydır devam eden Hastane yöneticiliğinden ayrılışı sebebi ile bir basın bildirisi yayınladı.

Yaklaşık 18 aydır devam eden Kocaeli Eğitim ve Araştırma Hastanesi yöneticiliğim bugün itibariyle sona ermiştir.

     Ülke ve millet menfaatini kişisel menfaatlerin üstünde tutarak Kocaeli halkımıza en iyi hizmeti vermeye çalıştım. Bir yönetici olarak kurumun menfaatini ve personelin hak ve hukukunu korurken aynı zamanda da hizmet alan vatandaşlarımızın hizmete erişimini kolaylaştırmak amacıyla en iyisi yapmaya çalıştık. Bu süreçte bu görevi en iyi şekilde ifa etmeye çalışırken ister istemez aksaklıklar ve sıkıntılarda yaşadık. Yapılan her güzel iş ve başarılı çalışmalar birlikte çalışmakla iftihar duyduğum ve her zaman duyacağım yönetim ekibime, her başarısızlığın sorumluluğu ise bana aittir.

     Her türlü dahili ve harici müdahalelerle karşılaştık ama haksızlığın karşısında dik durduk. İşi ehline veriniz prensibiyle hareket ederek çalışanların kimliğine değil ehliyetine göre hareket ettik, güllerin rengine değil gülün güzelliğini ölçü olarak aldık. Mutlaka her mücadelenin bir bedeli ve karşılığı olmuştur ve olacaktır. Hak ve hukuk mücadelesinin bedeli güzel bir bedeldir. Önemli olan bu güzel vatanımıza ve bu vatanın güzel evlatlarına hizmeti şiar edinip bayrak yarışında bayrağı zirveye taşımaktır. Bu bayrağı taşırken elimiz kesilse kolumuzla, kolumuz kesilse ayaklarımızla, ayaklarımız kesilse dişimizle, dişimiz sökülse dilimizle ve dilimiz kesilse sürünerekten zirveye taşımak bizim görevimizdir. Vatan hizmetinde kırgınlık olmaz fedakârlık olur, ödül beklenmez bedel ödenir. Dolayısıyla  devletimizin vereceği her görevi aynı duygu, heyecan ve ilkelerimizden taviz vermeden en iyi şekilde yapmaya devam edeceğiz.

     İdari görevim süresince her konuda desteğini aldığımız, yanımızda hissettiğimiz yeni İl Sağlık müdürümüz sayın Şenol Ergüney ve tüm ekibine, eski İl  Sağlık Müdürümüz Mürsel Durmaz ve ekibine, hastanemizin kıymetli  tüm çalışma  ekibine, tüm  hocalarına doktorlarına, hemşirelerine, tüm idari personeline, bütün hizmet alım personeline şükranlarımı sunar yine bu süreçte bize yardımcı olan gerçek dostlara ve özellikle her zaman yanımızda olup bize doğru haberciliğin özünü gösteren kıymetli basının mensuplarına özellikle teşekkür eder, hakkınızı helal etmenizi arzu eder bütün kamuoyuna saygı, sevgi ve hürmetlerimi iletirim.”

Doç. Dr. Mustafa Güneş

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.