www.vizyonkenthaber.com

1 2

DOLANDIRICILIKLA İLGİLİ UYARDIĞINIZ HALK CEVAP BEKLİYOR !..

DOLANDIRICILIKLA İLGİLİ UYARDIĞINIZ HALK CEVAP BEKLİYOR !..
17 Kasım 2017 - 17:22

Bugün İzmit Belediyesinden gelen dolandırıcılık ile ilgili uyarı haberini paylaşmıştık. Bazı kişiler belediye başkan yardımcıları adına yardım talep ediyormuş, para talep ediyormuş.. muş muş muş… Bunun benzerini Körfez Belediyesi de duyurmuştu. Körfez belediye başkan yardımcıları adına da bazı numaralar, bazı şahısları ya da kurum ve kuruluşları aramışlar para talep etmişlerdi !

Şimdi aynı uyarıyı İzmit belediyesi de yaptı, bunlara itibar etmeyin dediler. Ama ortada ne başkan yardımcılarının isimleri,  ne aranan şahıslar,iş adamları,kurumlar yada kuruluşlar, nede arayan numaralar var!!!  Yine Körfez belediyesi bir numara da olsa açıklamıştı. Tabi o numaranın akıbetini şuan hiç açıklamayalım!!! Zamanı geldiğinde paylaşacağız. Trajikomik!

NEDEN?

İzmit belediyesi adına arayan bu kişiler hakkında İzmit belediyesi suç duyurusunda bulundu mu acaba, yazı da neden belirtilmedi?

 İzmit belediyesi bu numaraları neden açıklamadı?

Hangi belediye başkan yardımcıları adına para istenildi, neden muamma?

Olay o kadar sıradan cümlelerle açıklanıyor ki sanırsınız konu çok basit. Koskoca belediyeler adına para isteniyor OLDUKÇA VAHİM BİR DURUM. Tabi gerçekten isteniyor mu? Herkesin kafasında soru işaretleri var.

KÖRFEZ BELEDİYESİNE GELİNCE..

Körfez belediyesine gelince, DOLANDIRICILIKLA ilgili konuda sular durulmuyor, durulacak gibi de görünmüyor.

Halk cevap istiyor, sonuç bekliyor.. Bizde onların sesi olmaya devam edeceğiz.

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.