www.vizyonkenthaber.com

1 2

DOLANDIRICI KADINLARDAN KOCAELİNDE 76 İŞ ADAMINA ŞANTAJ

DOLANDIRICI KADINLARDAN KOCAELİNDE 76 İŞ ADAMINA ŞANTAJ
12 Haziran 2019 - 11:34

KOCAELİ ve ÖZELLİKLE KÖRFEZ İLÇE DE BİR ÇOK İŞ ADAMINA SOSYAL MEDYA ARACILIĞI İLE ŞANTAJ YAPAN KADINLAR HAKKINDA BİR ÇOK DAVA AÇILDI.

Son 2 ay içinde kadınlar ve başlarında bir çok erkeğinde bulunduğu bu şebeke sosyal medyada facebook ve instigram kullanıcısı bir çok iş adamına kumpas kurarak rüşfet istediler.

YA PARA YADA REZİL EDERİZ

Kadınlar öncelikle face den canlı olarak erkekleri arıyorlar ardından ekrandaki iş adamının kellesini alarak ve o iş adamının vücut yapısına göre daha önceden uygunsuz çekilmiş videoya yerleştiriyorlar. Sanki o iş adamı yapmış gibi teknik olarak yapıyor ve ardında o videoyu iş adamına atıyorlar. Bu aşamadan sonra sıra geldi ya para verirsin yada seni tüm ailene ve çevrendeki kişilere bu videoyu atarız diye tehdit etmeye başlıyorlar. Konu ile alakalı Kocaeli ve Körfez ilçe den 76 iş adamına bu kumpası yapıyorlar. bazıları kuru iftiraya mağruz kaldığı halde para veriyor, Bir çoğu ise kendinden emin savcılığa başvurusunu yapıyor. Konu adli duruma geldiği için iş adamları bu suçluların bir an önce yakalanmasını istiyor.

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.