www.vizyonkenthaber.com

1 2

DOĞUM YAPAN ÜYELERİNE ZİYARET

DOĞUM YAPAN ÜYELERİNE ZİYARET
24 Ekim 2017 - 13:35

Kartepe Belediyesi’nin sosyal belediyecilik kapsamında örnek çalışmaları arasında yer alan “Hoş Geldin Bebek” ziyaretleri aralıksız sürüyor.

Kartepe Belediyesi’nin sosyal belediyecilik kapsamında örnek çalışmaları arasında yer alan “Hoş Geldin Bebek” ziyaretleri aralıksız sürüyor. Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez adına Kartepe’lilerin mutluluğuna ortak olan Kartepe Belediyesi Kadınlar Kulübü Suadiye Kadın Spor Merkezi üyelerinden Serra – Aykut Şahin ve Merve – Tarık Gede çiftinin yeni dünyaya gelen bebekleri için hayırlı olsun diyerek hediyelerini sundular.

HEDİYELER VERİLDİ

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’in, “Büyük Kartepe ailesine yeni katılan her çocuk bizim çocuğumuz” düşüncesinden hareketle yürütülen Hoş Geldin Bebek Projesi ile ilçede yeni doğum yapan aileler ve bebekler ziyaret ediliyor. Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’in “Anne ve babalık duygusunu tadan değerli kardeşlerimizi tebrik eder, minik yavrumuza mutlu ömürler dilerim” mesajı iletilerek, ziyaret edilen vatandaşlara bebek hediye sunuldu. Bununla birlikte Kartepe Belediyesi Kadınlar Kulübü ekibi vatandaşlara belediyesi hizmetleri ile ilgili bilgi verdi.

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.