www.vizyonkenthaber.com

1 2

DOĞAN’DAN ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJI

DOĞAN’DAN ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJI
23 Kasım 2017 - 9:28

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, 24 Kasım Öğretmenler Günü sebebiyle bir mesaj yayınlayarak bütün öğretmenlerin gününü kutladı.

Mesajında anne babalardan sonra çocuklar üzerinde en çok emeği bulunan öğretmenlerin haklarının ödenemeyeceğine vurgu yapan Başkan Doğan  “  millet olarak, kendimiz ve çocuklarımız için öğretmenlerimize şükran borcumuz vardır. İlk emri “oku” olan bir medeniyetin mensupları olarak bizim için, öğrenmenin ve dolayısıyla öğretmenlerin ayrı bir yeri, ayrı bir önemi bulunmaktadır. Öğretmenlerimiz, görevlerini yerine getirirken yarınlarda ülkemizi muasır medeniyetler seviyesinin de üzerine taşıyacak çocuklarımızı en iyi şekilde ve çağdaş donanımlarla yetiştirme çabası içindedirler. Öğretmenlerimiz, çocuklarımızı en zor şartlarda dahi erdemli, hoşgörü sahibi, insani değerlere bağlı, sorgulayıcı ve araştırmayı ilke edinmiş bireyler olarak hayata hazırlamayı kendilerine ilke edinmişlerdir.

Başta Başöğretmenimiz Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, bugün aramızda bulunmayan öğretmenlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum. Tüm öğretmenlerimizin gününü kutluyor, sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir yaşam temenni ediyorum” dedi.

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.