www.vizyonkenthaber.com

1 2

DOĞAN’DAN MHP’YE TEŞEKKÜR ZİYARETİ

DOĞAN’DAN MHP’YE TEŞEKKÜR ZİYARETİ
29 Haziran 2018 - 9:38

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, MHP İl ve İlçe Başkanlıklarına teşekkür ziyaretinde bulundu. MHP İlçe Ziyaretinde AK Parti İzmit İlçe Başkanı Hasan Ayaz da yer aldı.

Başkan Doğan, ilk ziyareti Milliyetçi hareket Partisi Kocaeli İl Başkanlığına yaptı. İl Başkanı Aydın ünlü ve yönetim kurulu üyeleri Doğan’ı kapıda “hoş geldiniz” diyerek karşıladı. Oldukça sıcak ve samimi bir havada gerçekleşen ziyarette konuşan Başkan Doğan “ Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimlerinde cumhur ittifakında yaptığımız çalışmaların genel değerlendirmesini yapmak ve teşekkür etmek için geldik.  Alınan sonuçlar memnuniyet verici. Bu ittifakın önemli bir üyesi olan MHP’nin ülkemiz adına, milletimiz adına, bayrağımız adına yaptığı birlikteliğin ve seçim sonuçlarının oluşmasındaki katkılarından dolayı teşekkür ediyorum.

BİRLİKTE MÜCADELE ETTİK

Seçimlerde birlikte mücadele ettik. Bu vatan hepimizin, aynı geminin içerisindeyiz. Bu ülke hep bu anlayıştaki atalarımızın sayesinde buralara geldi. Eğer Selçuklu olmasaydı, Osmanlı olmasaydı, Akçakoca, Orhangazi olmasaydı biz bugünlere gelebilecek miydik? Ya da Çanakkale kahramanları, Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmasaydı acaba Kurtuluş Savaşı’ndan bugünlere gelebilir miydik? 15 Temmuz’da şu, bu demeden, özellikle ülkücü kardeşlerimizin duruşu, şehitlerimiz olmasaydı biz bugünlerde olur muyduk?

PARTİ MÜCADELESİ DEĞİL

Bu verilen mücadelenin askeri ve siyasi bir kısmı var. Cumhur ittifakında MHP’de Sayın Devlet Bahçeli’nin daha önceki olaylarda da duruşları, katkıları takdire şayandır. Ülkemiz adına, milletimiz adına teşekkür ediyoruz. Bu mücadele kişi ya da siyasi parti mücadelesi değil, bunun ötesinde bir mücadeledir” dedi.

TÜRKİYE BAŞARDI

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü de,  Doğan’a nezaket ziyareti için teşekkür ederek, “Cumhur ittifakı Kocaeli için önemliydi. Hem AK Parti, hem MHP seçmeninin cumhurbaşkanına sahip çıkması bizim için sevindiricidir. Bizde Cumhurbaşkanının yeleklerini giyip ittifak için oy istedik. 24 Haziran’da Türkiye başardı.

DOĞAN’IN ROLÜ BÜYÜK

Bundan sonra cumhur ittifakı, millet aklı, 2023 yılına kadar siyasetin ikinci planda kaldığı, artık devletin var olmasına yönelik çalışmaların ön planda olduğu güzel günler olacak. Türkiye Cumhuriyeti Devleti 2023 yılı lider ülke vizyonunda da yeni Cumhurbaşkanlığı sistemini çok daha iyi anlayacak. İnsanların bu sistemden ne kadar faydalandığını,  hak ve hürriyet anlamında da ne kadar önünü açtığını yaşayıp daha iyi göreceğiz. Bu başarının kazanılmasında büyük rol oynayan İzmit Belediye Başkanımız Dr. Nevzat Doğan’a, AK Parti camiasına, MHP camiasına ve tüm dava arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

AYAZ’DA KATILDI

İzmit Belediye Başkanı Doğan, daha sonra MHP İzmit İlçe Başkanlığına geçti. Buradaki ziyarete AK Parti İzmit İlçe Başkanı Hasan Ayaz da katıldı. Doğan ve Ayaz,  MHP İlçe Başkanı Ahmet Yalçınöz ve yönetim kurulu üyeler tarafından karşılandı. Sıcak ve samimi sohbette seçim sonuçlarının değerlendirmesi yapıldı. AK Parti İzmit İlçe Başkanı Hasan Ayaz yaptığı açıklamada, “bütün engellemelere, ülkemizin geleceği ile ilgili çarpıtılmak istenen, farklı senaryolar karşısında mili ve yerli olanı kazanmıştır. Allah her zaman doğruların yanındadır. Bu birlikteliğin sağlam bir şekilde, daha da güzel günlere açılmasını ve Türk milletinin geleceği açısından da çok daha güzel sonuçlar almasını diliyorum” şeklinde konuştu.

DAHA GÜZEL İŞLER

MHP İlçe Başkanı Ahmet Yalçınöz de “ nazik ziyaretinizden dolayı teşekkür ediyorum. Yorucu ama zevkli bir seçim çalışması geçirdik. Birlik ve beraberlik içerisinde emin bir şekilde ilerlememizin sonucunda sayın cumhurbaşkanımız birinci turda seçilmiştir. Oylar hakikaten güzeldir. Mücadelemizde, şahsım ve partim adına teşekkür ediyorum. Birlik ve beraberlik içerisinde çalıştık ve daha da güzel işler yapacağız” dedi.

 AK Parti İzmit İlçe Başkanı Ayaz,  Ziyaretlerde İzmit Belediye Meclis üyesi İbrahim Elgin de yer aldı.

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.