www.vizyonkenthaber.com

1 2

Doğan’dan gazetemize seçime dair açıklamalar

Doğan’dan gazetemize seçime dair açıklamalar
16 Mart 2019 - 20:51

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan bugün makamında gerçekleştirdiğimiz ziyarette gazetemize seçim gündemine dair açıklamalarda bulundu.Doğan; “Ülkesini düşünen herkesin Cumhur İttifakı’nı destekleyeceğinden eminim.” dedi.

“ANKARA’YLA OLAN UYUM İZMİT’E KAZANDIRDI”

Belediyecilik hakkında bilgiler veren ve 10 yıllık başkanlık döneminde yapmış olduğu projelere değinen Doğan; “Ankara’da hükümetimizin arkamızda olması sayesinde Kocaeli çok iyi bir noktaya geldi.Kocaeli ve Ankara’nın uyumu her zaman çok önemli.Biz bu zamana kadar bu uyumu hep yakaladık.Bu uyum hep İzmit’e kazandırdı. Büyükşehir’de Tahir Büyükakın,İzmit’te Sibel Gönül ve Ankara’da Sayın Cumhurbaşkanımızın birliğindeki hükümet İzmit’e kazandırmaya devam eder.Farklı bir isim geldiğinde işler ilerleyeceğine bu durum işleri kitleyebilir.Zaten 15 yıl öncesine baktığımızda insanların maaşlarını alamadığı bir belediye vardı.Tekrarının olmaması için Cumhur İttifakı diyorum.” şeklinde konuştu.

“İZMİT SEÇİMLERİ ÇEKİŞMELİ OLUYOR”

Doğan açıklamalarına; “İnancım Cumhur İttifakı’nın kazanacağı yönünde.Ben ilk seçimi üç puan gibi çok az bir puan farkıyla kazandım.Çünkü İzmit seçimleri çok çekişmeli oluyor.Halkla olan gönül birlikteliği çok önemli.Ak Parti teşkilat olarak çok sistemli ve halkıyla iç içe olan bir anlayışa sahip.Halkımız ferasetiyle,hem şehri için hem de ülkesinin istikrarı için hep doğru olanı yaptı.” şeklinde devam etti.

“EN GÜÇLÜ PARTİ TEŞKİLATI AK PARTİ”

Doğan; “Ben 14 seçim yaşadım,dördünde adaydım.Hepsinden de alnımızın akıyla çıktık. Ak Parti Türkiye’deki en güçlü parti teşkilatına sahip olan partidir.Sahada kadın kollarımız,gençlik kollarımız çok aktif bir şekilde çalışıyor ben de her zaman bir aday gibi çalıştım.Biz halkımıza ve teşkilatlarımıza güveniyoruz.” diye konuştu.

“KENDİ İSTEĞİMLE İKİ DÖNEM BAŞKANLIK YETERLİ DEDİM”

Tekrar aday olmaması hakkında da bilgiler veren Doğan; “Ben tekrar aday olmayacağımı çok önceden bildiren nadir belediye başkanlarından biriyim. Bu tür görevlerde en fazla iki dönem başkanlığın yeterli olacağı düşüncesindeyim.” ifadelerini kullandı.

“BAŞKANLIK AĞIR BİR SORUMLULUKTUR”

Doğan son olarak sözlerini; “Bir belediye başkanının rahatı olmaz.Ben rahat bir Belediye Başkanı düşünemiyorum.Bu tüm Belediye Başkanları için geçerlidir.Belediye Başkanlığı ağır bir sorumluluktur.Herkesin görevini yapma şekli farklıdır ama belediye başkanlığı oturduğu yerden rahatça yapılabilecek bir iş değildir.Halk seçtiği için o kişinin halkla çok fazla iç içe olması ve çok çalışması gerekir.Ve halk memnun olmadığı kişiyi ikinci kez asla seçmez.Ben bu duyguyu iki kez yaşadım.Ben elimden geldiğince her şeye,herkese yetişmeye çalıştım.Yetişemediğimiz noktalar mutlaka olmuştur.Eksiklerimiz mutlaka olmuştur.İnsanız,eksiksiz kusursuz hiç kimse yoktur.Ben her noktaya ulaşmaya çalıştım.Bir kusurumuz varsa affola.Bana bu duyguları yaşatan tüm herkese çok teşekkür ediyorum ve halkımı sevgiyle selamlıyorum.” şeklinde tamamladı.

HABER: YASEMİN KAYA

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.