www.vizyonkenthaber.com

1 2

DOĞAN VE ŞENTÜRK BİRARAYA GELDİ

DOĞAN VE ŞENTÜRK BİRARAYA GELDİ
27 Aralık 2017 - 14:58

2017 yılında yapılan çalışmalar ile ilgili İzmit Belediyespor Kulüp Başkanı Erdoğan Şentürk İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ı ziyaret ederek yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Şentürk “ Basketbol, Futbol, Güreş, Su Kayağı, Satranç, İzcilik, Atletizim, Jimnastik  yeni açılan Yüzme ve Boccia-Bocce branşlarımız da İzmit Belediyesi armasına ve kurumsal yapısına uygun olacak şekilde gençlerimize hizmet etmeye devam ediyoruz. Özellikle Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Liginde ki tek takımı olan sezon başında hedeflediğimiz gibi Playy Off hattında olduğunu ve bütün bu branşların alt yapı okullarında ciddi çalışmarın olduğunun aktardı.

“Doğan Çalışmalardan Memnun”

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan yapılan çalışmalardan memnun olduğunu ifade ederek önemli olan gençlerimizi kötü alışkanlıklardan uzak tutarak, onlara spor yaptırıp onların vatana millete faydalı bireyler olmasını hedeflenmesini söyledi. 2018 yılında da bu yakalanan başarıların yükselerek devam etmesi gerektiği belirtti. Her zaman destekçi olduğunu söyleyerek “Gençlerimiz her şeyin en güzeline Laiktir dedi.”

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.