www.vizyonkenthaber.com

1 2

DOĞAN KİHMED’İ AĞIRLADI

DOĞAN KİHMED’İ AĞIRLADI
30 Kasım 2017 - 8:05

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, KİHMED Kocaeli İmam Hatip Lisesi Mezunları Dernek Başkanı Sebahattin YAMAK ve yönetimini makamında misafir etti.   Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Doğan, sivil toplum kuruluşlarının şehirlerin zenginliği olduğunu vurguladı.

İMAM HATİPLİ OLMAK AYRICALIKTIR

İmam Hatip Liselerinin kendine has bir ruhu olduğunu belirten Nevzat Doğan  “ İmam Hatip Mezunu olmak da bir ayrıcalıktır. Bu okullarımız, kişilere tahsilin ötesinde başka bir ağırlık ve güç sağlıyor. Bizde bulunduğumuz her görevde bu okullarımızı önemsedik, destekledik, desteklemeye de devam ediyoruz Özellikle bazı dönemlerin kara bulutları dağıldıktan sonra İmam Hatiplerimiz çok daha parladı. Gerçek ilgi odağı olmaya başladı. Bizler de her zaman bunun destekçisi olduk.

 

HEPİMİZE GÖREV DÜŞÜYOR

Bugün eğitim alanda, okullarda güzel gelişmeler, güzel işler oluyor.  Eğitim alanında KİHMED’in çalışmaları da çok önemli. Hem mevcut okullarımızın daha iyi koşulara ulaşması, hem de okul sonrası dönemin bir eğitim, olgunlaşma süreciyle devam etmesinin sağlanması da çok önemli bir görev. Sizler de bu yönde önemli çalışmalar yapıyorsunuz, biz de mutlu oluyoruz. İyi insanlara ihtiyacımız olduğu şu dönemde KİHMED gibi kuruluşların çok fazla olmasını diliyoruz. Mevcut yaşamın sadece kendine değil, çevresine, insanlığa görevler yüklediğini bilen bireyler olsun istiyoruz. Burada otururken Afrika’da ki yoklusu düşünen, Arakan’da ki kardeşlerimizi düşünen ve bunu engellemeye çalışan görevlerimizin olduğunu bilen şuurlu nesillerin olması çok önemli. Hepimize büyük görevler düşüyor” şeklinde konuştu.

TÜM İLÇELER İZMİT’İ ÖRNEK ALMALI

Kocaeli İmam Hatip Lisesi Mezunları Dernek Başkanı Sebahattin Yamak ta  , “Başkanımızın Sivil toplum kuruluşlarına ve KİHMED’e yaptığı destekleri için teşekkür etmek amacıyla bir ziyarette bulunduk. Diğer İlçe Belediyelerimizin de İzmit Belediyesi’ni örnek alarak, sivil toplum örgütlerimizle işbirliği içerisinde kentimize hizmet etmelerini diliyoruz” dedi.

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.