www.vizyonkenthaber.com

1 2

DOĞAN Haramı Helali Bilerek Çalışıyor MUŞ !

DOĞAN Haramı Helali Bilerek Çalışıyor MUŞ !
07 Aralık 2017 - 11:59

Namık Kemal Caddesi üzerinde yaklaşık 800 bin lira harcanarak yaptırılan konağın açılışı İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan ev sahipliğinde Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Zekeriya Özak, Ak Parti İzmit İlçe Başkanı Hasan Ayaz, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Osman Aslan, Halk Eğitim Müdürü Salih Aydın, Ak Parti İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanı Betül Yazıcı, İzmit İlçe Gençlik Kolları Başkanı Aykut Çağlayan, Pazarcılar Odası Başkanı Ahmet Serim, Belediye Başkan Yardımcısı Güray Oruç, Belediye meclis üyeleri, STK temsilcileri, Zabıtan Mahalle Muhtarı İsmail Candan ile çok sayıda vatandaşın katılımıyla yapıldı. Törende mahalle konağı ile birlikte yaptırılan mescidin de açılışı gerçekleştirildi.

YENİ NESİL BELEDİYECİLİK

Mehteran takımının da yer aldığı açılışta konuşan  Doğan “ sizler varsanız bizler varız. Sizler olmazsanız bizim hiçbir hükmümüz olmaz. Sizler varsınız ki, bu hizmetleri yapıyoruz. İzmit Belediyesi  yeni nesil belediyecilik yapıyor. Temizlik, asfalt, kaldırım, çevre düzenlemesi gibi işleri zaten yapıyoruz. Sizlerin sosyal ihtiyaçlarınıza göre planlamalar yapıyoruz. Sizleri ablamız, kardeşimiz, anamız, babamız gibi görüp sevip hizmete de öyle koşuyoruz. Bunun sonucunda böylesine güzel hizmetler ortaya çıkıyor. İhtiyaçlarınız için sık sık anketler yapıp sizlerin ihtiyacınıza göre hizmetler yapıyoruz.

HALKIMIZ KONAKLARA LAYIK

Zabıtan halkımız da, Gökçeler’deki halkımız da konaklara layıktır. Yenişehir’de Yahya Kaptan da konaklara layıktır. Köylümüzde şehirlimizde yediden yetmişe kadar, hangi siyasi görüşte olursa olsun herkes bizim için bir numaradır ve  böylesine güzel konaklara layıktır. Her konağımızda kadınlarımız için kurs yerleri açıyoruz. Bizden yeter ki kurs isteyin, biz seve seve açmaya hazırız.

MÜTEVAZİ AÇILIŞLAR

Yaptığımız hizmetleri gösterişten uzak mütevazi açılışlarla yapıyoruz. Eskiden tadilat  gören yerler için bakanlar gelip çok büyük hizmet yapmış gibi açılışlar yapılırdı. Bizim derdimiz hizmet etmektedir. Şan şöhret peşinde değiliz, hoş bir seda bırakmaktır. Zabıtan’da da hoş bir seda bırakabilirsek bu bizim için en büyük mutluluktur.

BİRLİK BERABERLİĞİMİZİ KORUYALIM

Herkes bizim kardeşimizdir. Yeter ki, birliğimiz beraberliğimizi koruyalım. İstiklal Marşımızı gür sesle özgürce okuyabiliyoruz. Filistin halkı, Suriye halkı ne yazık ki okuyamıyor. Yeni Arakanlı çocukların kaldığı kamplardan geldim. Çok zor şartlarda yaşam savaşı veriyorlar. Özgürlükleri yok. Biz bugün buradaysak, güzel bir hizmeti açabiliyorsak bu, kahraman askerimiz, polisimiz, güvenlik görevlilerimiz sayesindedir. Allah ordumuza, askerimize, polisimize güç kuvvet versin. En zor şartlarda ülkemiz için görev yapan askerimiz ve polisimiz için ne kadar övünsek, gurur duysak azdır. Bayrak uğruna, ezanlar uğruna, vatan uğruna, cumhuriyetimiz, devletimiz uğruna şehitler veriyoruz, gaziler oluyor, vermeye de her zaman hazırız.  Çok çalışmamız lazım, birlik beraberliğimizi korumalıyız. Ayrı gayri olmamalıyız. Milletin kuruşunu ziyan etmeden ülke için harcamalıyız. Ciğerimiz, kalbimiz  Kudüs için yanıyor. Yeni bir Haçlı seferleri yapılıyor.  Yüzyıllarca süren Haçlı seferleri bugün farklı şekilde yapılıyor.

MESAJ VERİYORLAR

Amerika’daki mahkemelerde ülkemiz üzerinde oyunlar oynanıyor. Terör örgütleriyle ülkemize saldırıyorlar. Şimdi de bir başka haçlı seferiyle bizim için çok kutsal olan yerler için karar alıyorlar. Bu kararın anlamı “ ayağınızı denk almazsanız, birlik beraberlik içinde olmazsanız Sultan Ahmet’i de alır, İstanbul’a da geliriz” demektir. Çocuklarımızın geleceği için birlik beraberlik içinde olup daha çok çalışıp, milletin kuruşunu ziyan etmeyeceğiz. Biz milletin kurşunu ziyan etmeden çalışıyoruz ki bu güzel hizmetler oluyor. Haramı helali bilerek gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zekeriya Özak, da yaptığı konuşma  “İzmit Belediye Başkanımız Dr. Nevzat Doğan’a böylesine güzel hizmetler için teşekkür ederim” dedi. Konuşmaların ardından konak ve mescidin açılışı gerçekleştirildi.

Yaklaşık 644 metrekarelik bir alan üzerine 3 katlı olarak yaptırılan konağın zemin katında emekli odası, birinci katında İZMEK kurs odaları, ikinci katta öğrenciler için etüt odaları bulunuyor.

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.