www.vizyonkenthaber.com

1 2

DOĞAN BELSA ESNAFINI ZİYARET ETTİ

DOĞAN BELSA ESNAFINI ZİYARET ETTİ
07 Kasım 2017 - 8:30

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, esnaf ziyaretlerine devam ediyor. Sık sık esnafları ziyaret ederek onlarla sohbet eden  Doğan, Belsa esnaflarını da ziyaret etti. İşyerlerini ziyaret ederek hayırlı ve bol kazançlar dileğinde bulunan Doğan’a belediye meclis üyesi İbrahim Elgin de eşlik etti.

Esnaflarla oturup, çay içip sohbet eden, onların istek ve şikâyetlerini dinleyen Başkan Doğan “  Belsa şehrimizin merkezi, gözbebeğimizdir. Gündüz nüfusu gece nüfusunun iki katına çıkan bir bölgedir. Belsa Alışveriş merkezimizde ve bölge esnafındaki gündüz hareketliliğinin, gece de devam etme arzusu içerisindeyiz.

ALIŞVERİŞLERİNİZİ ÇARŞIDAN YAPIN TAVSİYESİ

Vatandaşlarımıza alışverişlerini şehir merkezinden yapmalarını tavsiye ediyoruz.  Belsa Alışveriş Merkezi,  yapılan düzenlemelerle daha iyi duruma geldi. Çok güzel işletmeler faaliyet gösteriyor, mevcutlarda kendilerini yenilediler. Bir yandan belediyemiz,  diğer yandan Belsa yönetimi binanın ve çevresinin güzelleşmesi için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yine Belsa binasının çevresindeki işletmelerimiz için neler yapabiliriz diyerek kafa yoruyoruz.

ŞEHİRLER İNSANLARIYLA ANLAM KAZANIR

Vatandaşlarımızın geçişini engellememek kaydıyla işletmelerin dışında oturulmasına, dışarıda hizmet sunulmasına da karşı değiliz. Burada önemli olan vatandaşımızın kendi geçişindeki rahatlığı ve geçiş yollarının kapatılmamasıdır. Vatandaşlarımızın da bu hassasiyetlerini göz önüne almak kaydıyla bu tür oturma ve hizmet alanlarının oluşturulmasına yardımcı oluyoruz. Şehirler insanlarıyla anlam kazanır.  Bu bilinçle çalışıyor ve vatandaşlarımızın da aynı hassasiyet içerisinde olmalarını arzuluyoruz” dedi.

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.