www.vizyonkenthaber.com

1 2

DİYARBAKIR’DAN ŞEHİT VE GAZİ YAKINLARI VALİ AKSOY’U ZİYARETE GELDİ

DİYARBAKIR’DAN ŞEHİT VE GAZİ YAKINLARI VALİ AKSOY’U ZİYARETE GELDİ
09 Kasım 2017 - 10:25

Diyarbakır Şehit ve Gazi Aileleri Dernek Başkanı Ahmet Büyükburç, Diyarbakır Muharip Gaziler Dernek Başkanı Sıraç Ezer ile beraberindeki şehit ve gazi yakınları ile gazilerimiz Valimiz Hüseyin Aksoy’u ziyaret etmek üzere ilimize geldiler.

Diyarbakır’dan gelen misafirleri düzenlenen kahvaltı programında ağırlayan Valimiz Sayın Hüseyin Aksoy, kahvaltı sonrası yaptığı konuşmalarında; “Sizleri Kocaeli’de görmekten ve misafir etmekten büyük memnuniyet duyuyorum. Diyarbakır’da yaklaşık 3 yıl görev yaptığım süre içerisinde çeşitli vesilelerle bir arada olduk. Şehitlerimiz ve gazilerimiz bizim için çok önemli ve değerlidir. Bu ülkenin birliği ve dirliği, vatanın ve milletin bölünmez bütünlüğü için mücadele ederek şehit olan vatandaşlarımızın geride kalan aileleri bizlere emanettir. Sizlerin her türlü sorunu bizlerin en öncelikli sorunudur.

Kocaeli, Türkiye’nin sanayisi bakımından en önemli şehridir. Türkiye’deki sanayinin başkenti konumundadır. Diyarbakır’da Türkiye’nin çok önemli şehirlerinden biridir. Eski medeniyetleri üzerinde halen yaşatan, belirli bir kültürel birikime sahip bir kent. İnşallah Diyarbakır iç ve dış turizmde daha iyi bir noktaya taşınacaktır. Terörle mücadele konusunda devletimiz kararlılıkla çalışmalar yürütüyor. Bütün şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Gazilerimize sağlıklı, huzurlu ömürler diliyorum. Buraya gelen herkese teşekkür ediyorum. Sizleri burada görmekten duyduğum mutluluğu tekrar belirtmek istiyorum ” diyen Sayın Valimiz Diyarbakır’dan gelen misafirlerine ilimize hoş geldiniz diyerek, onlarla günün anısına toplu fotoğraf çektirdi.

Gerçekleşen kahvaltının ardından Diyarbakır Şehit ve Gazi Aileleri Dernek Başkanı Ahmet Büyükburç, Diyarbakır Muharip Gaziler Dernek Başkanı Sıraç Ezer ve yönetim kurulu üyeleri Valimiz Sayın Hüseyin Aksoy’u makamında ziyaret ederek, yeni görevinin hayırlı olması temennisinde bulundular.

Diyarbakır Şehit ve Gazi Aileleri Dernek Başkanı Ahmet Büyükburç ve Diyarbakır Muharip Gaziler Dernek Başkanı Sıraç Ezer, Sayın Valimize Diyarbakır’da yaptığı başarılı hizmetlerden ve kendilerine gösterdiği yakın ilgiden dolayı teşekkür ederek, kabullerinden dolayı teşekkür ettiler.

Valimiz Sayın Hüseyin Aksoy ise Diyarbakır Şehit ve Gazi Aileleri Dernek Başkanı Ahmet Büyükburç ve yönetimi, Diyarbakır Muharip Gaziler Dernek Başkanı Sıraç Ezer ile beraberindeki değerli şehit ve gazi yakınları ile gazilerimizi ilimizde ağırlamaktan duyduğu memnuniyetini belirterek, teşekkür etti.

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.