www.vizyonkenthaber.com

1 2

ERBAŞ’TAN AKSOY’A ZİYARET

ERBAŞ’TAN AKSOY’A ZİYARET
01 Mart 2019 - 16:29

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, Vali Hüseyin Aksoy’a nezaket ziyaretinde bulundu.

Vali Hüseyin Aksoy tarafından karşılanan Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş’a ziyarette İl Müftüsü Yusuf Doğan ve Kocaeli Dini Yüksek İhtisas Merkezi Müdürü Mehmet Musa Şirin eşlik etti.

İlk olarak Valilik Şeref Defterini imzalayan Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş’ın ziyarette yaptığı konuşmalarında; “ Kocaeli’de bugün anlamlı bir açılış yapacağız. Bir sene geçmeden tamamlamış olduğumuz, Kocaeli Dini Yüksek İhtisas Merkezimizin açılışını yapacağız. El birliği ile işler yürütüldüğünde çok hızlı tamamlanıyor. Bu vesileyle Sayın Valim sizlere de teşekkür ediyorum. Bu süreç içerisinde katkılarınız hep oldu. Mevla’m hayırlara vesile etsin.” diyen Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, Sayın Valimize kabullerinden dolayı teşekkür etti.

Vali Hüseyin Aksoy’un yapmış olduğu konuşmalarında ise; “Ziyaretlerinden dolayı Diyanet İşleri Başkanımıza teşekkür ediyorum. Bugün Diyanet İşleri Başkanlığı ve vakfına ait iki kurumumuzun hizmete açılış programını gerçekleştireceğiz. Müftülük koordinasyonunda, Diyanet İşleri Başkanlığına bağlı birimlerle din hizmetlerinin en iyi şekilde yürütülmesi için ilgili kurumlarımız yoğun bir gayret içerisinde çalışmalarını sürdürüyor. Başkanlığınızın ve sizlerin destekleriyle din hizmetlerini daha iyi bir noktaya taşıma adına gayretlerimiz bundan sonra da devam edecek.” diyen Aksoy, Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş ve beraberindekilere nezaketlerinden dolayı teşekkür etti.

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.