www.vizyonkenthaber.com

1 2

Devlet Bahçeli’den Çocuk İstismarına Sert Tepki!

Devlet Bahçeli’den Çocuk İstismarına Sert Tepki!
20 Şubat 2018 - 10:11

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında çocuk istismarına karşı sert sözler söyleyerek ”Kim ki çocukların hakkını, hukukunu inkar ve imha etmeye kalkıyorsa ya anasından doğduğuna pişman edilmeli, ya da kurulacak bir darağacında boğazına yağlı urgan geçirilmelidir”dedi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında gündemi değerlendirdi. Bahçeli, çocuk istismarı olaylarına yönelik olarak, “Kim ki çocukların hakkını, hukukunu inkar ve imha etmeye kalkıyorsa ya anasından doğduğuna pişman edilmeli, ya da kurulacak bir dar ağacında boğazına yağlı urgan dolanmalıdır” dedi.

SÜBYANCI ŞEREFSİZLER

Çocukları istismar edilmiş bir milletin gelecek ülkülerinden nasıl bahsedelim. Çocuklara sahip çıkmazsak medeniyetimizle övünmeye hakkımız kalmaz. Sapıklara müsamaha asla gösterilmemelidir. Bunlara hayat haram edilmelidir. Kim ki çocukların hakkını hukukunu inkar ve imha etmeye kalkıyorsa ya anasından doğduğuna pişman edilmeli ya da darağacına gönderilmelidir. Kimi olursa olsun sübyancı şerefsizler iki cihanda da hasmımızdır” ifadelerini kullandı.

 

 

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.