www.vizyonkenthaber.com

1 2

DEVLET ADAMIYLA SİYASETÇİ, SİYASETÇİ İLE ONU SORGULAYACAK KİŞİ YÜZ GÖZ OLURSA !!

DEVLET ADAMIYLA SİYASETÇİ, SİYASETÇİ İLE ONU SORGULAYACAK KİŞİ YÜZ GÖZ OLURSA !!
14 Kasım 2017 - 19:53

Şaka gibi biz canımızı dişimize takmışız konuşuyoruz, yazıyoruz, çiziyoruz dünyamızdan geçmişiz kimse çıkıp demiyor ki gel hele geri zekâlı ne diyorsun, ne yazmışsın.

SORAMAZLAR, SORMAYACAKLAR ÇÜNKÜ!!

Devlet adamıyla siyasetçi, siyasetçi ile onu sorgulayacak kişi yüz göz olursa olacakları tahmin bile edemezsiniz. Önce ADALET ararsın sonra ADALETİ aramaktan usanırsın, Birileri çıkar ADALET diye yürür gerçekten ADALET yokmuş gibi inanmaya başlarsın. İnanmayın ADALET var ve o ADALET bir gün tecelli edecek. Kimler için FETÖCÜLER, HIRSIZLAR VE VATAN HAİNLERİ için. O vatan hainleri hala AK Parti içinde nüfuz etmeye devam ediyor, Bir yazı kaleme alıyorum sanal alemde paylaşıyorum ve o yazının altına AK Parti kurucularından Muhammet HAMARAT aslan yüreğiyle bir yorum yapıyor akıllara zarar. Bu il ve Körfez ilçe de hiç kimsenin umurunda değil. İşte Muhammet HAMARAT’ın yorumu. Bende bu yorumu siz kamuoyu ve devlet yetkililerine havale ediyoruz.

İşte o dillere destan Muhammet HANARAT YORUMU.

 

Muhammet Hamarat BEN BİR KEFEN GİYEN BİR AK PARTİLİ OLARAK SANA KATILIYORUM BEN HERKESE ŞUNU ANLATIYORUM BEN YAŞADIM ADAMIN BİRİ YAKINDA AK PARTİ BİTECEK BEN BİLİYORUM DEDİ ARADAN 2 YIL GEÇTİ BİRŞEY YOK BEN BİLİYOM ÇOK YAKINDA ERDOĞANIN ANASINI NE YAPACAKLAR DEDİ VE BEN MÜDAHALE ETTİM BOZUŞTUK AK PARTİ 10 YIL OLDU BU KİŞİLERİN DEDİĞİ OLMADI SENCE NE OLMUŞTUR BAKTILARKİ BİTİREMİYORLAR ŞİMDİ İLÇE BAŞKAN YARDIMCISI KADIN KOLLARI VE GENÇLİK KOLLARINDA ADAMLARI VAR BU KANSIZLAR SERVETLERİNE SERVET KATTI BİZİM YÖNETİCİ ZAVVALLILARI İZLEMEYE DEVAM EDİYOR BUNLARIN ADLİYEDE SAVCISI EMNİYETTE KANKALARI DOLU GERÇİ KANKASI FETODAN TUTUKLU AMA YİNEDE CİRİT ATMAYA DEVAM EDİYORLAR MALESEF AK PARTİ FETOCULARDAN AYIKLANNMADI ALİ KARDEŞ

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.