www.vizyonkenthaber.com

1 2

DEV POROJE “HEDEF2023” GERİ SAYIM BAŞLADI

DEV POROJE “HEDEF2023” GERİ SAYIM BAŞLADI
24 Mart 2018 - 16:29

 

Yapımcılığını Kocaeli’nin önemli iş adamlarından Ahmet KOCAMAN’IN yaptığı Yönetmen koltuğunda Banu Kaptanoğulları’nın oturduğu “Hedef 2023”filmi için geri sayım başladı. 1.5 yıldır hazırlıkları süren filmin çekimleri Nisan ayında başlayacak.

Film için sanat grubu 6 haftadır Adana’da ve Kocaeli de mekânların hazırlığı için çalışıyor. Büyük bir hazırlık sürecinden geçen filmde 100 kişilik teknik ekip ve 2 bin kişilik yardımcı oyuncu kullanılacak. Çekimleri Kocaeli,Körfez,Adana, Mersin, Gaziantep, te yapılacak olan filmin oyuncu kadrosunda; Kurtlar Vadisi dizisinde büyük beğeni toplayan Ümit Acar, Doğuş, Bülent Çetinaslan, Bilgihan Birincioğlu,Deniz Durmaz,Melda Arat, Erdal Bilingen, Batuhan Kocaman, Erkan Çelik, Seda Kement, Ali Kemal Aydın, Mehmet Emin Demirel, Kemal Çam, Feride Hasimi ve Fatih Küçük gibi birçok ünlü isim yer alıyor. Çekimleri 8 hafta sürecek olan ‘Hedef 2023’ filmi bir MİT ajanının etrafında gelişen macera dolu olayları anlatıyor. Film ekibinden öğrenilen bilgiye göre dünyaca ünlü bir Starın da filmde oynayacağı müjdesi verildi. Yapımcılığını Esna Film Ahmet Kocaman’ın üstlendiği son teknik materyallerle çekilecek filmde SCI görselleri için Amerika’dan bir ekip Türkiye’ye gelecek. Hikâyesi Ahmet Kocaman’a ait Hedef 2023 filminin konusuna gelince…

 

 

Altın Çağ, yıl 2023…

 

Ülkenin en iyi gazetelerinden birinde çalışan Enes, yeni bir görev üstlenmiştir. 2023 yılına gelene dek Türkiye’de yaşanan zor günler hakkında bir yazı dizisi hazırlayacaktır. Enes araştırmalarına nereden başlayacağını bilemez halde, elindeki bazı materyaller sayesinde Agâh ile tanışacaktır. Yıllardır kimseye anlatamadığı bildiklerini paylaşmaya karan veren Agâh, ülkenin kaderini değiştiren isimleri; Emir, Sarp, Kaan ve Azra’yı herkesin bilmesi gerektiğine karar vermiştir. Filmde, Arakan’a kadar uzanan özel bir ekibin soluksuz macerası anlatılmaktadır.

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.