www.vizyonkenthaber.com

1 2

Desteğimizi Esirgemeyeceğiz

Desteğimizi Esirgemeyeceğiz
09 Ekim 2017 - 19:23

Türk Ocakları Kocaeli Şube Başkanı Yücel Alpay Demir, ABD’nin Türkiye üzerindeki yaptırımları ile ilgili olarak basın açıklaması yaptı. Hükumetin yanında olduklarını, her türlü desteği esirgemeyeceklerini belirttiler.

”ABD Konsolosluk çalışanlarını ve alman uyruklu gazetecileri Ajanlık faaliyetleri gerekçesi ile gözaltına alan ve vize tedbirleri uygulayan hükumetimizin yanındayız.

Bizler Türk Ocaklı Türk Milliyetçileri olarak Ülkemizde işlenen faili meçhul cinayetlerin, kaza süsü verilmiş profosyonel infazların , pkk & fetö dahil tüm terör olayları ve darbe kalkışmalarının aydınlatılabilmesi İçin atılacak tüm adımların yanı sıra , idlib’e yapılan ve terör riski taşıyan tüm bölgelere yapılan ve yapılması planlanan askeri operasyonların Milli çıkarlarımız doğrultusunda zaruri olduğunun herkes tarafından bilinmesini ve Tüm vatansever siyasi partilerce birlik beraberlik içerisinde sürecin yürütülmesini ve tamamlanmasını arzu ediyoruz.

Devletimize ve Ordumuza dua ediyor desteğimizi esirgemeyeceğimizi belirtiyoruz.

Üzerimizde haddini aşan planlar yapanlar binlerce yıllık köklü devlet olduğumuzu ve bu coğrafyadaki gücümüzü unutanlar bilsinki! Allah’ın izniyle Türkün gücünü yine göreceksiniz.”

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.