www.vizyonkenthaber.com

1 2

Dadaşlar ve Ordulular Söğüt’ü Coşkuyla Karşıladı

Dadaşlar ve Ordulular Söğüt’ü Coşkuyla Karşıladı
04 Mart 2019 - 14:21

Seçim çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdüren Cumhur İttifakı Körfez Belediye Başkan Adayı Şener Söğüt, Hereke Ordulular ve Hereke Erzurumlular Dernekleriniz ziyaret etti. Söğüt ve AK Parti kurmayları derneklerde sıcak ilgi gördü.

Hereke’de Dadaşlar ve Ordullar Söğüt’ü Coşkuyla Karşıladı

Cumhur İttifakı Körfez Belediye Başkan Adayı Şener Söğüt,AK Parti Körfez İlçe Başkanı Ramazan Tuna,Körfez Belediyesi Meclis Üyeleri Faruk Denli,Ömer Yılmaz,ilçe yöneticileri ve meclis üyesi adayları ile birlikte Hereke’de bulunan Körfez Hereke Ordulular Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ni ve Körfez Hereke Erzurumlular Kültür ve Dayanışma Derneği’ni ziyaret ettiler.

Gelişim ve Güzelleşme Devam Edecek

Körfez Hereke Ordulular Yardımlaşma ve Dayanışma Dernek Başkanı Cenan İçsezgi,yönetim kurulu ve dernek üyeleri tarafından karşılan AK Parti heyetine sıcak ilgi gösterildi.AK Parti Körfez İlçe Başkanı Ramazan Tuna’nın selamlama konuşmasından sonra,söz alan Belediye Başkan Adayı Şener Söğüt “Sivil toplum kuruluşları toplumların vazgeçilmez unsurlarıdır. Sivil toplum kuruluşlarının desteği, görüş ve önerileriyle ilçemiz gelişim ve güzelleşmesi devam edecektir” dedi.

Söğüt “Birlikte Güçlüyüz”

AK Parti Hereke Ordulular Derneği’nden sonra Körfez Hereke Erzurumlular Kültür ve Dayanışma Derneği’ne konuk oldu. Dernek Başkanı Ergün Tunç,yönetim kurulu ve dernek üyeleri tarafından coşkuyla karşılanan Belediye Başkan Adayı Şener Söğüt,gördüğü ilgiden dolayı dadaşlara teşekkür etti. Derneklerin toplumumuzda önemli bir yer tutuğunu söyleyen Belediye Başkan Adayı Şener Söğüt “Derneklerimiz yöresel gelenek ve göreneklerimizi yaşatırken, güzel dayanışma örnekleri veriyorlar. İlçemize büyük zenginlik katıyorlar. Tüm farklı derneklerimiz ile bir Körfez’iz.Birçok farklı coğrafyadan ve kültürden gelen bizleri birleştiren güzel İlçemizde birlikte güçlüyüz.”dedi. Yapacağı projeleri dernek üyelerine anlatan Söğüt gelen talepleri de tek tek not aldı.

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.