www.vizyonkenthaber.com

1 2

CUMHUR İTTİFAKI VE MHP MECLİS ÜYELERİ BİR ARADA

CUMHUR İTTİFAKI VE MHP MECLİS ÜYELERİ BİR ARADA
23 Şubat 2019 - 20:21

Mhp meclis üyeleri Cumhur İttifakı ile bugün toplandı

MHP Kocaeli İl Başkanlığı meclis üyeleri ve Cumhur İttifakı kahvaltıda buluştu.Yeni Cuma Tramway Cafe’de gerçekleşen buluşmaya Mhp İl Başkanı Aydın Ünlü, İlçe Başkanları, MHP MYK Üyesi Hilal Elmas, Cumhur İttifakı Adayı Sibel Gönül, AK Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Güney ,Kocaeli Ülkü Ocakları yeni Başkanı Yunus Emre Kurt ve MHP’nin 12 ilçedeki tüm meclis üyeleri katıldı.

OYLAR CUMHUR İTTİFAKI’NA”

Programda Cumhur İttifakının birliğine vurgu yapılarak,herkesten çok çalışılacağı ifade edildi. MHP İzmit İlçe Başkanı Ahmet Yalçınöz sözlerine, “Kocaeli’de cumhur ittifakı ile meclis listelerine giren 44 adayımız hepiniz hoş geldiniz.Yaptığımız programlarda bazı kesimlerden aldığımız duyuma göre güya bize oy gelmeyecekmiş soruyorum  peki Sayın Sibel Gönül’e oy vermeyecek misiniz diyorum sorduğumda da herkesten “Oylar Cumhur İttifakı’na” gibi olumlu cevaplar alıyorum.” dedi.

“VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞACAĞIZ”

Yalçınöz’ün ardından sözü alan AKP İzmit İlçe Başkanı Ali Güney, “Biz bugün beka diyen liderin teşkilatı ile birlikteyiz. 31 Mart’ta hem belediye başkanlığı için hem belediye meclis üyeliği için var gücümüzle çalışacağız” ifadelerini kullandı.

“HİÇBİR PARTİNİN YAPAMADIĞINI YAPIYORUZ ”

MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü “Bugün hep diyorum biz ilkleri yaşıyoruz. Bu ilkler sadece MHP’de olur. Dün 4 bin 239 tane mahalle temsilcimizle bir araya geldik. 44 tane Meclis üyemizin hepsi asil listede bulunuyor.  Her meclis üyesi kendi özeline göre çalışmalı, ev ziyaretleri yapmalı sonuna kadar emek vermeli halkla içli dışlı olmalıdır.AK Parti’nin meclis üyelerinden daha fazla çalışmalıyız. Lider ne derse odur,burası kazanacak diyorsa biz bunu yapmak zorundayız,yapacağız da. Farklı nedenlerden dolayı hep kaybettik ama MHP iktidara geldiği zaman engellerle karşılaştı ve bu engelleri aşmak için mücadele etti halen de ediyor.Bugün nasıl bürokraside yer aldıysak ,meclise de öyle gireceğiz ve kendi grubumuzu mecliste oluşturacağız. Biz çok çalışmalıyız, bugün hiçbir partinin yapamadığı programlar yapan bir partiyiz. Kimin oy vereceği bilinmez demeyin. MHP 31 Mart’ta Cumhur İttifakının mahiyetini bilen bir partidir. Biz bir araya gelince başaramayacağımız hiçbir şey yok. 2023 yılında ne olacak diye düşünmeden elekten geçen bir parti olarak başarmak zorundayız. Devletin bekası için, çocukların bekası için bizim bunu başarmamız lazım ve başaracağız da.Belki telefonlarımızı kapatmadan konvoy yapan ilk parti olacağız.” dedi.

“1 NİSAN’DA SEÇİMİ KAZANMIŞ OLARAK UYANACAĞIZ”

MHP MYK Üyesi Hilal Elmas ise, “Öncelikle programı düzenlemiş olan İl Başkanı’mız Sayın Aydın Ünlü’ye ve katılım gösteren herkese çok teşekkür ederim.Mhp meclis üyelerimiz artık belirlendi. Allah’ın izniyle Cumhur İttifakı’nın 13- 0 yaptığı bir seçim geçecek,buna inanıyoruz. Kocaeli’de aday adayı olan 550 meclis üyesi aday adaylarımıza çok teşekkür ediyorum, kimse üzülmesin Cumhur ittifakı var ve herkes mutlaka bir yere girecek. MHP’ye gönül veren herkesin yürekten çalışmasını diliyorum.  Seçim yenilgisinin ne demek olduğunu eni iyi bilenlerdenim. İnşallah bu 1 Nisan sabahı çok iyi bir şekilde seçimi kazanmış olarak uyanacağız. “dedi.

“BİZİM ROTAMIZ MİLLETİN YÖNÜ”

Elmas’ın ardından sözü alan AKP İzmit İlçe Belediye Başkan Adayı Sibel Gönül; “Halkımıza sonuna kadar güveniyoruz.Bizim yönümüz belli çünkü biz her zaman rotamızı milletin yolu olarak belirledik. Cumhur İttifakı ile yüzünüzdeki heyecanı,mutluluğu görüyorum. Bizim için ekip olmak çok önemli.Beş arkadaşımız listelerimizde ama herkesin de ayrı ayrı bireysel gayretine ihtiyacımız da var.Her şey dört dörtlük ilerliyor. Akp olarak, benim bir derdim var diyen her vatandaşın derdini her zaman dinledik bundan sonra da dinleyeceğiz,31 Mart’ta her şey tamamen netlik kazanacak.Amacımız hoş bir seda bırakmaktır, insanlarımızdan Allah razı olsun cümlesini duymak. Bu vatan toprağına zarar gelmemesi adına da elimizden geleni yapmalıyız. Hem inanmak hep başarmak lazım, biz hem inanıyoruz hem başarıyoruz,durmuyoruz yola devam ediyoruz.Akp sloganı yıllardır aynı istikrarla devam ediyor  ve edecekte; ‘Durmak yok yola devam” dedi.

HABER: YASEMİN KAYA

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.