www.vizyonkenthaber.com

1 2

CUMHUR İTTİFAKI AYNI SOFRADA ORUÇ AÇTI

CUMHUR İTTİFAKI AYNI SOFRADA ORUÇ AÇTI
24 Mayıs 2018 - 12:19

MHP Körfez İlçe Teşkilatı, 24 Haziran seçimlerinde ilçede birlikte seçime gireceği AK Parti Körfez İlçe Teşkilatı’nı iftarda misafir etti. Yapılan konuşmalarda ‘cumhur birlikteliği, vatan birlikteliğidir’ mesajı verildi.

‘Cumhur İttifakı’ aynı sofrada orucunu açtı

MHP Körfez İlçe Teşkilatı, 24 Haziran seçimlerinde ilçede birlikte seçime gireceği AK Parti Körfez İlçe Teşkilatı’nı iftarda misafir etti. Tütünçiftlik Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen iftar programına; MHP Milletvekili Saffet Sancaklı, Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, AK Parti Körfez İlçe Başkanı Şener Söğüt ve MHP İlçe Başkanı Zeki Gürsu ile çok sayıda davetli katıldı. Yapılan konuşmalarda ‘cumhur birlikteliği, vatan birlikteliğidir’ mesajı verildi.

“ERDOĞAN’I CUMHURBAŞKANI YAPACAĞIZ”

İftar öncesi programın açılış konuşmasını gerçekleştiren MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, 24 Haziran seçimlerinde iki partinin ülke genelindeki ittifakına değinerek “Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin talimatıyla inşallah el birliğiyle Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı Cumhurbaşkanı yapacağız” ifadelerini kullandı.

“GERİSİ TEFERRUATTIR”

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran ise Körfez’de Cumhur İttifakı olarak ilk günden itibaren ortak çalışmalar yürüttüklerini belirterek, “Bizlerin tek gayesi ülkemizin, şehrimizin milletimizin daha iyiye, daha güzele ulaşmasıdır. Farklı siyasi bakış açıları içerisinde olabilir ama ortak gayemiz; ülkemizin, milletimizin, dinimizin, değerlerimizin daha iyi, daha sağlam ellerde olmasıdır. Söz konusu vatansa, gerisi teferruattır” dedi.

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.