www.vizyonkenthaber.com

1 2

Çocuk Kulübünden Anlamlı Ziyaret

Çocuk Kulübünden Anlamlı Ziyaret
26 Eylül 2017 - 9:14

Kartepe Belediyesi Çocuk Kulübü, 18-24 Eylül tarihleri arasında kutlanan Gaziler Haftası sebebiyle Türkiye Muharip Gaziler Derneği Kocaeli Şubesi’ne ziyarette bulundu.

Bünyesinde barındırdığı birçok farklı kulüp çalışması ile etkinliklerine devam eden Kartepe Belediyesi Çocuk Kulübü, Değerler Kulübü üyeleri ile birlikte Türkiye Muharip Gaziler Derneği Kocaeli Şubesi’ne ziyaret gerçekleştirdi. Sevgi, saygı, dürüstlük, cömertlik, yardımseverlik, kardeşlik, vefa, adalet, hoşgörü gibi bir çok farklı değeri bilgi evlerinde işleyen ve düzenlediği farkındalık programları ile milli değerleri pekiştirmeyi amaçlayan kulüp, gerçekleştirdiği ziyaretle kahraman gazilere olan vefasını gösterdi.

DUYGUSAL ANLAR YAŞANDI

Dernek Başkanı Kıbrıs Gazisi Yunus Coşkun tarafından ilgiyle ve sevgiyle karşılanan heyet, derneği gezerek gazilerimizin yaşanmışlıkları ile tarihe yolculuk yaptılar. Ziyaret esnasında duygusal anlar yaşandı. Kartepe Belediyesi Çocuk Kulübü’nün ziyaretinden duyduğu mutluluk ve memnuniyeti bildiren Dernek Başkanı Yunus Coşkun, kendilerini her daim hatırlayan Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’e ve anlamlı ziyaretlerinden dolayı Kartepeli miniklere teşekkür etti.

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.