www.vizyonkenthaber.com

1 2

CEYHAN’DAN 3 İLÇEYE ZİYARET

CEYHAN’DAN 3 İLÇEYE ZİYARET
14 Mart 2018 - 12:01

AK Parti Kocaeli İl Başkanı Şemsettin Ceyhan AK Parti Gebze, Dilovası ve Derince İlçe Başkanlıklarını ziyaret etti.  Teşkilat çalışmaları ve 2019’a doğru giderken yol haritasının ele alındığı ziyarette Ceyhan, “ 2019 gibi önemli bir dönemece doğru giderken her zamankinden daha çok çalışmalı, daha fazla gayret etmeliyiz” dedi.

İL BAŞKANI CEYHAN, “BAYRAK DEĞİŞİMLERİ YENİ HİZMETLERİN KAPISINI ARALAMAK İÇİN BİR ARAÇTIR”

25 Şubat Pazar günü gerçekleştirilen 6.Olağan Kocaeli İl Kongresi ile göreve devam eden İl Başkanı Şemsettin Ceyhan yoğun bir şekilde tebrik ziyaretlerini kabul ederken bir yandan da 2019 yılında gerçekleştirilecek Yerel ve Genel Seçim çalışmalarına da ara vermeden devam ediyor.

Gebze, Dilovası ve Derince İlçe Yönetim toplantılarına katılan Ceyhan, “Malum Ocak ve Şubat ayında Kadın, Gençlik ve Ana Kademe İl Kongrelerimizi gerçekleştirdik. Kongre yoğunluğundan dolayı hayırlı olsun ziyaretine gidemediğimiz ilçelerimiz vardı. Bugün Gebze, Dilovası ve Derince İlçelerimizi ziyaret ederek hem bir hayırlı olsun diyelim dedik, hem de teşkilat çalışmalarımızı değerlendirelim istedik.” dedi. Bayrak değişimlerinin yeni hizmetlerin kapısını aralamak için bir araç olduğunu ifade eden Ceyhan, “AK Parti’nin en güçlü tarafı teşkilatlardır. Kongrelerimiz ile Teşkilatlarımızı yeniledik, tazelemiş olduk. Bayrak değişimi sadece millet yolunda yapılacak yeni hizmetlerin kapısını aralamak için bir araçtır. Büyük Türkiye yolculuğunda teşkilatlarımızda ki bütün kardeşlerim uyum içinde bundan sonra da aynı şekilde çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.

“DAHA ÇOK ÇALIŞMALI, DAHA ÇOK GAYRET ETMELİYİZ”

2023, 2053 ve 2071 Türkiye’sini inşa etme hazırlıklarını hep birlikte sürdürdüklerini dile getiren İl Başkanı Ceyhan, “16 yıldır devam eden hamdolsun her gün daha da güçlenen, daha da ileriye giden bir hizmet yolculuğumuz var. İktidara gelişimizin üzerinden 15 yıldan fazla süre geçmesine rağmen halen milletimize ilk günkü aşkla hizmet ediyoruz. 2019 gibi önemli bir dönemece doğru giderken her zamankinden daha çok çalışmalı, daha fazla gayret etmeliyiz. Gece gündüz demeden büyük bir fedakârlıkla çalışan, mücadele eden Liderimizi gördükçe bizde asla yorulmayacağız” dedi. İl Başkanı Ceyhan’a İlçe ziyaretlerinde Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı Abdullah Eryarsoy ve Teşkilat Başkanı Orhan Faruk Barış’ta eşlik etti.

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.