www.vizyonkenthaber.com

1 2

ÇETİNKAYA’ESNAFIMIZIN YÜZÜNÜ GÜLDÜRECEĞİZ’

ÇETİNKAYA’ESNAFIMIZIN YÜZÜNÜ GÜLDÜRECEĞİZ’
06 Mart 2019 - 9:18

Gebze’de kuracakları “Esnaf Siteleri” ile üretime yönelik faaliyet gösteren dükkanları bir arada tutmak ve daha fiziki imkanlara sahip mekanlar oluşturmak istediklerini ifade eden Saadet Partisi Gebze Belediye Başkan Adayı Op.Dr. Burcu Çetinkaya, kentin tamamından sorumlu olduklarını, kendilerinin sadece kaldırım ve yol yapmakla değil ekonominin can damarı esnaf kardeşlerimize daha müreffeh mekanlar sunmak zorunda olduklarını söyledi.

Amaçlarının Gebze esnafının hak ettiği daha modern fiziki alt yapılara imkanlara sahip güzel yerlerde hizmet versin üretim yapması olduğunu ifade eden Saadet Partisi Gebze Belediye Başkan Adayı Op.Dr. Burcu Çetinkaya, esnafımız ne kadar modern çalışma alanlarıne ve fiziki alt yapıya sahip yerlerde işlerini yaparlarsa bizler de o kadar huzurlu olacaklarını söyledi.

“ESNAFIMIZIN YÜZÜNÜ GÜLDÜRECEĞİZ”

Esnafımıza hak ettiği modern, çağdaş ve kullanışlı mekânlarda çalışma ve ticaret yapma imkânı sağlayacaklarını sözlerine ekleyen Belediye Başkan Adayı Çetinkaya, “Şehrin içine sıkışmış imalathaneler hiçbir mağduriyet yaşamadan rahatça üretim yapabilecekleri alanlara kavuşacak. Bunu sağlarken esnafımızın üretim hacmi ve iş hacmi göz önüne alınarak hiçbir mağduriyet yaşanması için azami gayret gösterilecektir. Fiziki manada şehir içinde sokak arasında olan işletmeler oluşturulacak modern siteler ile dünya standartlarında rekabet gücü olan işletmeler haline gelmelerine destek olacaktır. Esnaf siteleri esnafımızın kazancına kazanç katacak, yüzünü güldürecek. Esnafımız kazanacak, Gebze kalkınacak.” dedi.

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.