www.vizyonkenthaber.com

1

CANBAZ VE TOYRAN BİRBİRLERİNİ İYİ PARTİDEN KOVUYORLAR..

CANBAZ VE TOYRAN BİRBİRLERİNİ İYİ PARTİDEN KOVUYORLAR..
23 Şubat 2020 - 20:23

YILLARIN SİYASETÇİSİ FEVZİ CANBAZ VE İYİ PARTİ KÖRFEZ İLÇE KURUCU BAŞKANI İBRAHİM ÖMER TOYRAN BAKIN NE YAPTILAR.

Körfez ilçe ve Kocaeli siyaseti ne damgasını vuran Fevzi CANBAZ ve Körfez ilçe İYİ Parti kurucu başkanı İbrahim Ömer TOYRAN Sosyal medya da birbirlerine girdi. Tüm partililer olayı hayretle izliyor ve hatta yorum yapanlar da var.

BAKIN BEYLER…!

Benim değerli abilerim parti içi muhalefet olur, olur da bir tabir vardır İYİ Parti şirket değil birbirinizi kovuyorsunuz.. ya da parti içi tatlı muhalefet olur zaten bunu etmeyen kişi dışlanır. Bunun adı Demokrasi. Her şeyi boşverin de iki abime de bir kaç soru sormak için yazımı kaleme aldım.

  1. Meral AKŞENER Dikenli yollar da sizin kısır ve şahsi tartışmalarınız için mi bu partiyi kurdu.?
  2. Siz ki ikinizde değerli insan ve siyasetçilersiniz siyaset ve siyasetçi bir kişi dahi olsa kazanmak mı? kaybetmek mi gerektirir.?
  3. Son zamanlar da viyadük altında tek bir üye yapmak için sıcağın altında pişen ablalarımız. soğukta tek bir üye yapmaya çalışan hanımefendiler gereksiz bir iş mi yaptılar.
  4. Siz ikinizde tabi ki partiye büyük emekleriniz var. iyi de sadece sizin mi var da yorumlarınız da şunu yaptım, bunu yaptım diye başa kalkıyorsunuz. Evet belki siz maddi olarak ta katkı yapmışsınızdır. Lakin bazı durumlar vardır ki, Elli tane sıkıntısı olan, Belki de çalışamayan ve maddi sıkıntı çektiği halde partime ne yapabilirim diyen kişi ben ce sizden daha çok şey yapmıştır. Sizde var onda hiç yok diye düşünürsek öyle değil mi?
  5. Son sorum, Sayın TOYRAN partini zi gerçekten çok seviyor ve gelecek bekliyorsanız bu kısır çekişmeleri bırak sevgili abim. Sayın CANBAZ, Partinizi ve Cahit başkanı çok düşünüyorsanız siz mecliste ki çalışmalarınıza bakın ilçe deki tatlı muhalefeti bırak ilçedekiler yapsın sayın abim.
  6. Son sözüm ise bir araya gelin, sarılın ve barışın tek yumruk olun. Yoksa başka yumruklar hep sizin başınızda patlayacak. bu arada cahit başkan ve partililerin verdiği emeğe yazık.
KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.