www.vizyonkenthaber.com

1 2

CADDE CAFE’YE POLİS ZORUYLA TAHLİYE

CADDE CAFE’YE POLİS ZORUYLA TAHLİYE
14 Mart 2019 - 9:28

İzmit Kızılay İş Merkezi’nde Cadde Cafe’nin tahliye işlemleri için belediye ekipleri sabah saatlerinde geldi. Tahliyeye tepki gösteren İşletmenin sahibi Cevdet Sert gözaltına alındı.


İzmit Kızılay İş Merkezi’nde, İzmit Belediyesi ekipleri tarafından Cadde Kafe’ye tahliye işlemi yapılmak istendi. İşletmeci Cevdet Sert tahliyeye itiraz ettiği için gözaltına alındı.

“KIZILAY TEHDİT VE ŞANTAJ YAPMAKTADIR”

Tahliye işlemlerine karşı çıkan Sert, “Kızılay tehdit şantaj yapmaktadır. Her gün adaletten hukuktan bahsediyorlar. Hukuksuz işlem yapıyorlar. Bu iş yeri en sağlam bina iken riskli raporu aldılar. Tahliye kararı nerede? Tahliye kararı olmadan benim iş yerimi tahliye etmeye geliyorlar. Benim mücadelemi görmeyen siyasetçinin Allah belasını versin. Yıkım kararı yok, riskli rapor yüzde 80 farklı çıkıyor. Sahte raporlarla işlem yaptırmak istiyorlar. Bu binanın yıkım kararını bana göstermeden tahliye edemezler. Bana yıkım kararını göstersinler kendim tahliye edeceğim. Nevzat Doğan, “Bana diyor ki bizi tetikçi olarak kullanıyorlar” daha ne demek gerekir.” dedi.Sert gözaltına alındıktan sonra kapı kırıldı ve ekipler tahliye işlemine başladı.

HABER: YASEMİN KAYA

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.