www.vizyonkenthaber.com

1 2

BY UNLU-YÜZDE YÜZ DOĞAL

BY UNLU-YÜZDE YÜZ DOĞAL
13 Kasım 2017 - 15:19

Körfez İlçe Yarımca Mevkii Mimar Sinan Mahallesi Mehmet Akif Ersoy Caddesi No: 163/B adresinde hizmet veren By Unlu isimli iş yerini devir alan Körfez’in genç girişimci iş adamı Musa Taşkın, gıda işinin çok ciddi bir iş olduğunu belirterek, hizmetin en iyisini vermeye çalışacaklarını söyledi.

Ürünlerinin tamamının ev ve el ürünü olduğunu belirten Musa Taşkın, “Satışını yapmış olduğumuz ürünlerimizde kesinlikle glikoz kullanmıyoruz. Yüzde yüz doğal ürünlerden yapılmaktadır. Bir insan için en önemli öncelik, sağlıktır. Sağlıklı olmak içinde sağlıklı beslenmek şarttır. Bu yüzden biz, sağlıklı ürünlerin satışını yapıyoruz. Pastalarımızda kesinlikle krem şanti denilen malzemeyi kullanmıyoruz. Tatlı çeşitlerimiz tamamen doğaldır.Biz, damak tadına düşkün olan ve sağlığını düşünen insanların adresi konumundayız.”dedi.

Yapılan her türlü toplu organizasyonlar için sipariş alabileceklerini de belirten Musa Taşkın, “Sabah 06 itibariyle hizmet vermeye başlıyoruz; gece 24.00‘a kadar müessesemiz açıktır. İş yerimizde tatlı çeşitlerimiz, börek çeşitlerimiz, poğaça çeşitlerimiz, içecek çeşitlerimiz mevcuttur. Ailelerin gelip dinlenebileceği bir mekanımız bulunmaktadır. Yakın bir zamanda kahvaltı hizmetimizde olacaktır. Topluk siparişlerde özel indirim uygulamamız mevcuttur. Hizmetin en iyisini vermek amacıyla uzman çalışanlarımızla gece-gündüz demeden elimizden gelen gayreti gösteriyoruz.”dedi.

 

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.