www.vizyonkenthaber.com

1 2

Büyükakın’dan tüm Başkanlara iftar

Büyükakın’dan tüm Başkanlara iftar
24 Mayıs 2019 - 9:09

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın Antikkapı Restorant’ta düzenlediği iftar programıyla geçen dönemki ve bu dönemki tüm Belediye Başkanları’nı bir araya getirdi.Büyükakın, “Böyle özel günlerde birlik ve beraberlik içerisinde olmak benim için büyük bir mutluluk.” dedi.

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı’nın ev sahipliğinde gerçekleşen iftar programına geçmiş dönem Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu,İzmit Belediye Başkanı Erol Köse,geçen dönemki Başkan Dr. Nevzat Doğan,şu anki Başkan Av. Fatma Kaplan Hürriyet,Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili Yaşar Çakmak, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Doğan Erol, eski belde ve ilçe belediye başkanları, mevcut belediye başkanları ve Büyükşehir Belediye meclis üyeleri katılım gösterdi.

“HERKES PARTİLİ OLMALI AMA PARTİZAN OLMAMALI”

Programın açılış konuşmasını ise geçmişte Kocaeli Milletvekilliği ve İzmit Belediye Başkanlığı görevini yapan siyasetçi Erol Köse gerçekleştirdi.Konuşmasını; “Bu anlamlı organizasyonda beni de hatırlayan Tahir kardeşime teşekkür ediyorum.Birlik beraberlik içinde olmak çok önemli.Başkanlık çok ağır bir sorumluluk.Herkes partili olmalı ama partizan olmamalı.Ben tüm başkanlarımızın ilimizin başarı çıtasını daha da yükselteceğine inanıyorum ve hepsine başarılar diliyorum.” şeklinde tamamlayan Köse,sözü Başkan Tahir Büyükakın’a bıraktı.

“ÖNEMLİ OLAN GÜZEL İŞLER YAPMAK”

Köse’den sonra sözü alan Başkan Büyükakın; “Öncelikle bu davetimize katılan herkese çok teşekkür ediyorum.Önceki ve şuanki Belediye Başkanlarımızı böyle kutsal bir günde bir arada görmek benim için büyük mutluluk.Bizim için önemli olan ilimizi daha da iyi noktalara getirmek.İnşallah önceki Başkanlarımız gibi Allah bana da güzel işlerle anılmayı nasip eder.” diyerek sözlerini tamamladı.Program sonunda ise tüm Başkanlar sahnede hatıra fotoğrafı çekildi.

HABER. YASEMİN KAYA

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.