www.vizyonkenthaber.com

1 2

Büyükakın: Gençlerimize özel önem vereceğiz

Büyükakın: Gençlerimize özel önem vereceğiz
28 Mayıs 2019 - 17:14

Marmara Belediyeler Birliği ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, Başiskele Belediye Başkanı Yasin Özlü ve meclis üyelerini makamında konuk etti. Başkan Büyükakın; “Özellikle gençlerin yaşamaktan mutlu oldukları bir Kocaeli inşa etmek için eğitim ve spora özel önem verecek, gençlerin geleceğe iyi hazırlanmaları sağlayacağız.” açıklamasını yaptı.

Kocaeli’nin, kentli hakları ve refah seviyesi gelişmiş, doğa ve çevre ile uyumlu, ortak akıl ve katılımcılığa önem veren bir kent olması yolunda emin adımlarla geleceğe yürüyeceğini dile getiren Başkan Büyükakın, “Şeffaf ve hesap verebilir, tarihi miras ve mimari kimliği koruyan bir şehir için çalışıyoruz. Çocuklar, gençler, kadınlar, yaşlılar ve engellilerin hayatlarını kolaylaştırmak en önemli görevlerimiz arasındadır.” şeklinde konuştu. 

“GENÇLERİ GELECEĞE ÇOK İYİ HAZIRLAYACAĞIZ”

Birliktelikte güvenli ve konforlu, akıcı trafik ve entegre toplu taşıma imkanlarına sahip olan, huzurlu ve sağlıklı bir şehir olacak Kocaeli hedefi için 7/24 çalıştıklarını vurgulayan Başkan Büyükakın, ziyaret nedeniyle Başiskele Belediye Başkanı Yasin Özlü ve meclis üyelerine teşekkür ederek bir kez daha görevlerinde başarılar diledi. Halkla beraber yürümenin ve hizmet taleplerine hızlı cevap vermenin önemine de değinen Başkan Büyükakın, “Özellikle gençlerin yaşamaktan mutlu oldukları bir Kocaeli inşa etmek için eğitim ve spora özel önem verecek, gençlerin geleceğe iyi hazırlanmaları sağlayacağız” ifadelerini sarf etti.

“GENÇLER GELECEĞİMİZDİR”

Gençlerin ulusal ve uluslararası başarılara imza atmalarını sağlayacak destek programları hayata geçireceklerini “Yeni Çağın lider gençleri” Kocaeli’nden yetişeceğini de söyleyen Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, “Belediyecilik hizmetlerine önem verirken gençlerimize de yakın ilgi göstereceğiz. Geleceğimiz dediğimiz gençlerimizin fikirlerine değer verecek, neslimizi donanımlı yetiştirmek için çalışacağız.” ifadelerini kullandı.

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.